Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek köszönhető, hogy a...

Minek köszönhető, hogy a Tilos Rádióban rendszeresen fikázták a keresztényeket?

Figyelt kérdés

Most olvastam róla, hogy régebben rendszeresen kopogtatott náluk az ORTT, mivel voltak érdekes kijelentések.

Kiirtaná az összes keresztényt az egyik műsorvezető, a másik Jézust fattyúnak nevezte, a kirakott kereszteket felvágnák tűzifának stb.

Tudtommal azt a műsorvezetőt is, aki a kiirtós kijelentést tette, semmilyen büntetőjogi szankció nem érte.

Mi gyűlöletbeszéd, ha nem ez??Meg alapelvük a tolerancia?

Rendben van, hogy szólásszabadság, de az nem egy a toleranciával.

Ha én azt mondom egy melegnek, h te egy mocskos bu-zi vagy, rendben szólásszabadság.

De toleránsnak nem lehet nevezni.


2015. márc. 15. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ha én azt mondom egy melegnek, h te egy mocskos bu-zi vagy"

Ajjaj, akkor véget ér a neoliberálisoknál a szólásszabadságod! :)

2015. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha én azt mondom egy melegnek, h te egy mocskos bu-zi vagy, rendben szólásszabadság."


Akkor már nincs szólásszabadság a sok toleráns szerint.

2015. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:) Így van.

Ez lehetne a tolerancia paradoxon... :) (a munkabér paradoxon mintájára). Mond csak ki főműsoridőben a jelen kori "kulcsszavakat" és nem lesz munkád egy életre... :D.

2015. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!