Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, éreztek egy...

Ti mit gondoltok, éreztek egy ilyen hozzászólás elolvasása után?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 14. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%
Azt érzem, hogy van még remény.
2015. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mehet az OPNI-ba.
2015. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

Inkább csak a fogalmazás drasztikus.

Bár sok mindenben igaza van. Én Svájcban élek, ugyanazzal a munkával mint MO-n egy hónapban többet keresek mint MO-n egy teljes év alatt kaptam...

Ezt akárhogy is számolom bőven tízszerese fölött van /hó és az árak viszont nem 10-szer drágábbak.

Arányaiban kicsit más világ, arról nem beszélve, hogy az emberek is teljesen másképp állnak hozzá az embertársaikhoz.


Volt, hogy barátnőmmel beültünk egy kis étterembe, nem komoly hely, inkább csak ilyen fiatalos, laza hely.

De a pláne az volt, hogy leraktam magam mellé a kabátom, benne a tárcámmal, kiesett belőle.

Egy 20-30 közötti srác pedig aki mellettünk sétált el, lehajolt érte és szólt, hogy nem-e az enyém... nos otthon szerintem még a kabátzsebemből is kilopták volna, mintsem visszaadják.

Arról nem beszélve, hogy alapvetően mindenki mosolygósabb, jobb hangulatú.

Innentől már számomra bőven megérte kijönni, semmi pénzért nem mennék újra MO-ra.

2015. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, Kárpáti Zsuzsa a hozzászóló? Pesten Hallottam csoportban láttam a posztjait. Ránéztem az adatlapjára,s kiderült, zsidó.->( Tagja egy csoportnak,melynek neve Holokauszt és a családom , amiből erre következtettem) Nem tudom , mi miatt vannak ilyen megnyilvánulásai,ha nem akar itt élni, el lehet menni, ott van Izrael.
2015. márc. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!