Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szüleim/rokonaim miért...

A szüleim/rokonaim miért ennyire baloldali nézetűek? Néha zavaró tud lenni.

Figyelt kérdés

(Szüleim, nagyszüleim, nagybátyám...)

Én hazafinak, Jobbikos politikai nézetűnek mondanám magam, és emiatt gyakran vannak nézeteltéréseink. Az a legrosszabb, hogy ők gyakran beszélnek olyan dolgokról, amelyek ellentétesek az eszméimmel... olyankor nagyon "rosszul érzem magam". Előfordul (ritkán) az is, hogy én hozom fel a témát, tehát nem csak ők a hibásak.

Viszont, néha elfog egy érzés, hogy milyen jó lenne egy nemzeti érzelmű családban élni..., annyi mindenről tudnék az esetben beszélgetni velük... Éppen ezért is szeretném valahogy áttéríteni őket, de nem megy... És ők is próbálnak engem, de ne hagyom magam.


2015. márc. 7. 22:28
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Ott meg nem tartunk hogy kifejthessuk a velemenyunket egy adott temaban, tehat fogalmad sincs hogy nekem mi az allaspontom.


Itt csak egy jobbikos kisgyerekrol van szo, aki azt hiszi hogy Vona xarta a spanyolviaszt, es azt a sok suletlenseget papagajkodja vissza gondolom a csalad elott is amit a jobbikosoktol hallott. Valoszinuleg fogalma sincs mirol beszel, de izombol meg van gyozodve rola hogy igaza van.

2015. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Én örülnék,ha ilyen rokonaim lennének.


Sajnos az én környezetemben sok a jobboldali,aki mindenkit gyűlöl,mindenkit megölne.

Rosszindulatú népség.


Egy baloldali.

2015. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!