Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szüleim/rokonaim miért...

A szüleim/rokonaim miért ennyire baloldali nézetűek? Néha zavaró tud lenni.

Figyelt kérdés

(Szüleim, nagyszüleim, nagybátyám...)

Én hazafinak, Jobbikos politikai nézetűnek mondanám magam, és emiatt gyakran vannak nézeteltéréseink. Az a legrosszabb, hogy ők gyakran beszélnek olyan dolgokról, amelyek ellentétesek az eszméimmel... olyankor nagyon "rosszul érzem magam". Előfordul (ritkán) az is, hogy én hozom fel a témát, tehát nem csak ők a hibásak.

Viszont, néha elfog egy érzés, hogy milyen jó lenne egy nemzeti érzelmű családban élni..., annyi mindenről tudnék az esetben beszélgetni velük... Éppen ezért is szeretném valahogy áttéríteni őket, de nem megy... És ők is próbálnak engem, de ne hagyom magam.


2015. márc. 7. 22:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
69%

" az említett rokonaim lenézik, becsmérlik, szidják a történelem nagyjait/szereplőit, vagy akár a néphagyományt, és helyette modern, "baloldali" dolgokkal állnak elő, úgy érzem, nem vagyok közéjük való, és elönt a tehetetlen düh."


Akkor surgosen vizsgaltasd meg magad mert nem vagy normalis.


Ha nem birod elviselni hogy masoknak mas a velemenye a dolgokrol, akkor komoly problemaid vannak.

2015. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

13:42


Olvasd el a hozzászólásokat is!

Ezt írtam az egyikben:

"Számomra a Haza sok mindent jelent: gazdag történelmet, dicső hősöket, nagy művészeket, hagyományt, hazaszerető népet, szép tájakat..., sokáig sorolhatnám."

2015. márc. 8. 17:49
 33/42 A kérdező kommentje:

14:45


Lehet, hogy nem vagyok normális, de legalább igazam van.

2015. márc. 8. 17:58
 34/42 anonim ***** válasza:
Te tenyleg jobb oldali gondolkodasu vagy... a sajat nezeteidet a masok fele helyezed!
2015. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
veletlen elkudtem... szoval en ballibes vagyok, de en se vennem joneven, ha a kornyezetemben szidnak a pl.: a muveszetek nagyjait, de! nyelnek egyet es tovabb allnek, mert ismetlem magam, "nincs jogunk itelkezni"! (nekik se, neked se) Legy Te az okosabb! :)
2015. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

18:26


Ebben egyetértek veled.

2015. márc. 8. 18:29
 37/42 anonim ***** válasza:

Hát engem is zavarna, hogy ha annyira a magyarellenes pártokat pártolná mindenki itthon, de az a legjobb ha nem akarjátok egymást "téríteni", máskülönben csak vitázni fogtok állandóan.


Csak nézd, hogy vadidegen emberek is úgy összevesznek, hogy na.

2015. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

18:45


Teljesen igazad van. Az utóbbi időben igyekszem kerülni a témát, de ők néha felhozzák.

2015. márc. 8. 18:48
 39/42 anonim ***** válasza:

"de legalább igazam van."


Dehogy van. Csak nem tudsz eleget a vilagrol, kozben meg azt hiszed hogy igen.

2015. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"Dehogy van. Csak nem tudsz eleget a vilagrol, kozben meg azt hiszed hogy igen."


Persze, mert mindenki hülye, csak a liberális csilagszóró. :-D Semmi másról nem szólnak a hozzászólásaid, hogy aki nem ért veled egyet, az hülye. Hát gratulálok, te is "értelmes" ember lehetsz...

2015. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!