Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hajléktalanként mehetek másik...

Hajléktalanként mehetek másik városba is szállóra?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, és hamarosan hajléktalan, szeretnék Budapesten szállóra kerülni, ez megoldható?

2015. márc. 7. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert leszel hajlektalan?
2015. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Oda mész ahová akarsz. Vagy szerinted ellenőrizni fogják a lakcímedet?


Hahahaha...

2015. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Betegség miatti munkaképtelenség. Szóval tudja valaki a választ?
2015. márc. 7. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, mehetsz. Több szálló is van, érdemes körülnézni előbb. (A neten minden infót megtalálsz: bekerülési feltételek, várakozási idő stb.)
2015. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott van a válasz. Leírtam a második hozzászólásban. Ha viszont olvasni sem tudsz azon én már nem tudok segíteni.
2015. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, h nincs mas megoldas, minthogy hajlektalanszallora menjel? Azert gondolj bele, az (sztem) tele van mosdatlan alkoholistakkal, meg ugy tudom, h ott meglopjak egymast, meg ilyesmi.

Betegseg miatti munkakeptelenseg eseten biztos kapsz vmi ellatast, amibol egy olcso alberletbe tudnal menni, ami azert jobb, mint egy ilyen helyre...

Ha esetleg erdekel olcso alberlet, akkor privatban szivesen adok egy cimet, tudok itt a faluban egyet, ami sztem nem draga, 2 szoba van, konyha, nem butorozott, es haat nem olyan luxusallapotu, de egy festes sokat dobna rajta, 8000 Ft./ honap, de ebbol tudtommal lehet alkudni, mert volt, aki havi 5 ezerert lakott benne. Gondold meg, ha erdekel, irok egy cimet privatban.

2015. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó azt megköszönném.
2015. márc. 7. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

"Betegseg miatti munkakeptelenseg eseten biztos kapsz vmi ellatast"


Kap mi? Fidesz kormány alatt?


Hahahahaha...

2015. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En megertem a kerdezot teljesen. En informatikus vagyok a szememmel dolgozom. Es elkaptam egy szemfertozest mindket szemre, nem, nem vakultam meg, de zavart a feny es nem tudtam dolgozni... nem kaptam semmilyen segelyt!

Most depressziom van, nincs munkakedvem, szarok mindenre, csak elek, ha elmegyek orvoshoz kinevet.

2015. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!