Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok mit éreznek egyébként,...

Azok mit éreznek egyébként, akik megmagyarázzák Breivik tettét/egyet értenek vele?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt érzik, hogy nem szeretik a négereket és az arabokat.
2015. márc. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Breivik nezeteivel rengeteg szuletett norveg is egyet ert, meg ha a modszereivel nem is mindenki.
2015. márc. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megmagyarázni nem nehéz, a fószer egy ultranacionalista, amivel magában semmi probléma nincs, csak mellette van még neki egynéhány pszichés betegsége, ilyen paraméterekkel meg nem nehéz kikövetkeztetni, hogy mit-miért tett.
2015. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Én mindennek tudok örülni ami a túlnépesedést csökkenti. Látom ti nem.
2015. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Legutóbb még úgy tudtam, hogy Breivik izraeli nacionalista. Gondolom akik hasonló mentalitásúak mint ő, azok éltetik a módszereit.
2015. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Apukájuk csúnya dolgokat csinált velük régen, ezért ma frusztráltak.

Csak azt nem vágom, ha brejvik a fekákat meg a buzulmánokat utálta, akkor miért a saját fajtáját mészárolta le?!

2015. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól tartok, ugyanazt érzik, amit Breivik, csak a tettét nem utánozzák (még...?). Épeszű ember ezt nem tudja átérezni, sőt, én inkább nem is akarom, mert félek attól, hogy egy ilyen pszichózisból nincs visszaút.
2015. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is úgy tudtam, hogy elég jó kapcsolatban volt a moszaddal és néhány izraeli nacionalista szervezettel akik nyomására cselekedett.
2015. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem vágom, ha brejvik a fekákat meg a buzulmánokat utálta, akkor miért a saját fajtáját mészárolta le?!"


Mert egy olyan tábor "gyerekeit" vette inkább célpontba, amik a bevándorlást és a muszlimokat támogatják. Így akart nyomást gyakorolni a kormányra.

2015. márc. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Breivik egy elmebeteg tömeggyilkos cionista volt!

Minden igazi jobboldalinak/szélsőjobboldalinak kötellessége gyűlölni őt,mert ő nem igazi jobboldali volt ha nem egy áljobboldali cionista szabadkőműves!

Való szinű,hogy Izrael fizette le őt egyrészt,hogy ölje meg a fiatalokat aki a palesztinok mellett tüntettek,másrészt pedig,hogy összezavarja az embereket az ostoba eszméjével.

Aki cionista,szabadkőműves az ne nevezze magát se hazafinak sem igaz kereszténynek!

Aki esetleg azt írja itt,hogy azért áll Breivik mellett,mert gondot jelentenek az afrikai,muszlim bevándorlók annak jusson már eszébe,hogy Breivik pedig zsidó párti volt.

A lényeg,hogy remélem a börtönben fog megrohadni!

2015. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!