Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyszerű gondolatok napjainkbó...

Egyszerű gondolatok napjainkból. Mi fog történni?

Figyelt kérdés

Nem írnám le, ha nem aggasztana nap mint nap a gondolat, hogy hová fog fordulni a sorsunk.

Vagyok lassan 50 éves, van 3 gyermekem. 18-15-3 évesek. Azon gondolkodom, hogy a szomszédunkban zajló beketlensegek és a mai nap híre, miszerint katonákat kuldhetunk az IS ellen, nem tudom, hogy hová fog fajulni. Szeretnék békében és egészségben élni és szeretném ha a gyermekeim is ugyanilyen körülményekben lennének. Ez a bizonytalanság a minden napjaimra is rányomja a bélyegét, folyamatosan ezen agyalok, bár tudom, hogy sok mindent nem tudok ellene tenni.

Őszintén:félek a jövőtől.


2015. febr. 17. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem kellett volna belépni a NATO-ba, előb kellett volna gondolkodni :P
2015. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Világunk az utóbbi időben egyre nagyobb káoszba sodródik, ez tény.

Ezért is nem vállalok gyereket, mert én is érzem, hogy valami nem klappol.


Afrikában volt az ebola, a Közel-Keleten hódít az ISIS, az USA-ban lázadások törnek ki, Ukrajna-Oroszország háborúban áll, ráadásul az EU-ban is beindultak az iszlamisták, de amúgy is eléggé apátiában van az összes európai állam.


Szóval, valami készül, csak még nem tiszta, hogy mi.

2015. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén:félek a jövőtől."


Én is.

2015. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kellett volna belépni a NATO-ba, előb kellett volna gondolkodni :P"


Bár látom azért neked sem erősséged a gondolkodás.

2015. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Minden nap, amikor ez eszembe jut és a gyerekekkel vagyok, elfog szó szerint a félelem, hogy mi lesz velük. Borzasztó egy érzés.
2015. febr. 17. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Propagandaállambanélsz, aminek egyenes folyománya lehet egy háború.

Ezt egyedül az EU-tagság ellensúlyozza, ám jelen pillanatban igen nagy súllyal.


Tehát valószínűbb hogy előbb menesztik Orbánt minthogy diktátrosgáa háborúba vezetne.

2015. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Reméljük, hogy megjelenik az Antikrisztus és szépen elsimítja a dolgokat.
2015. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

#7

Csak ebben az országban többmillió antikrisztuso kvannak.

"Az" antikrisztus meg semmilyen mesében nincs a vasárnapi hittanon kívül.

2015. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beszarni és a legfontosabb, hogy a gyerekek se azt lássák, hogy a szülő gatyája tele van.

Legyél pozitív, próbáld meg őket arra nevelni, hogy ne adják fel soha, keressék a megoldásokat.

Elég nagy a világ és könnyen elérhető bármelyik pontja ahhoz, hogy békés helyen élhessünk.

Nekem egy nagyon jó barátom angol tudással és szakács oklevéllel járja a világot, minél több országot pipál ki, annál nagyobb a referenciája, egyre képzettebb.

Erre pedig bárki képes, aki akar(tehát nem lehet kifogás, hogy mert diploma meg bla bla bla)

2015. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az utolsónak: biztosan igazad van.

De sajnos így három gyermekkel és háttérrel elég nehéz már elmozdulni bármilyen irányba. Ezenkívül anyagi gond is lenne, ha ezt a gondolatot tovább görgetném, ehhez sajnos sok pénz kellene.

De azért próbálok nem elcsüggedni, több kevesebb sikerrel.

2015. febr. 17. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!