Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Így megérné megpályáznom a...

Így megérné megpályáznom a szociális támogatást?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy árva nem vagyok a szüleim nem váltak el vagy ilyesmi, de nem igen tudnak támogatni, még a kolidíjat sem fizették egyszer sem. Most lekezdtem egy hosszú távú diákmelót, gondoltam önfenntartó nyilatkozatra. Nem tudom hogy ez számít e, mások azt mondták talán igen, hogy pszichiáterhez járok, szóval elvileg krónikus beteg vagyok bizonyos értelemben xD ezt eddig valaki próbálta beadni? :D
2015. febr. 4. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van haverod a HÖK-ben, akkor érdemes megpályázni, megkapod. Ha nincs, akkor is érdemes, feltéve, hogy nem kerül nagyon sokba a pályázat (láttam már olyat, ahol pénzért lehetett csak szoctám pályázatot beadni) és az összes szükséges igazolás.
2015. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!