Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha szeretem a népemet, és...

A legviccesebb kérdése:

Ha szeretem a népemet, és örülök annak, hogy magyar vagyok, akkor most jobboldali vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig a baloldalt, az egyenlőség eszméjét részesítettem előnyben, de mégis szeretek magyarnak lenni. Ez a két dolog üti egymást, nem?

2015. jan. 21. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Itt az a baj, hogy a "néped" téged nem szeret!:-)


Magyarországon élsz, ahol a magyar ember legnagyobb ellensége a másik magyar ember. Itt már azért is feljelentenek ha 5 ft-tal több a kereseted a másiknál.


Ha valakinek rossz a másiknak is legyen már az...


Ha nem ugyanazt a politikai nézetet vallod "kutya" vagy...


Kb ez a néped

2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó válasz, ez igazán gondolkodóra fogott engem.
2015. jan. 21. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2015. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretem az országot, de nem feltétlenül az átlag magyar ember miatt:-)
2015. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez már inkább "jobboldali", legalább is nálunk biztos.


(És aki véletlenül nem fikázza az országot a sárgaföldig, netán még szereti az akár még "fasiszta" is lehet, most eltekintve az ország hibáitól, esetleges hiányosságaitól.)

2015. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Kulturnepeknel a baloldaliak is szeretik a hazajukat. Nalunk lett csak jobboldali sajatossag a hazaszeretet a kozvelemeny szemeben.
2015. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Körmendi Mátyás ***** válasza:
31%

"Itt az a baj, hogy a "néped" téged nem szeret!:-)"


Haha, ez jó volt.

Ezt adom. :)

2015. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

"Ha szeretem a népemet, és örülök annak, hogy magyar vagyok, akkor most jobboldali vagyok?


Mindig a baloldalt, az egyenlőség eszméjét részesítettem előnyben, de mégis szeretek magyarnak lenni. Ez a két dolog üti egymást, nem?"


Nyugottan mondhatod magad baloldalinak, Én is szeretem a Magyar népet szeretek Magyar lenni és szinpatizálok a baloldali eszmerendszerrel és baloldalinak vallom magam.

Azt hogy a baloldali emberek nemszeretik a hazájukat és a Magyar embereket csak a tudatlan buta emberek kezdték el terjeszteni de ez természetesen nemigaz.

Lehet hogy ezért engem is lepontoznak de én akkor is kiállok a Magyarságom és a baloldaliságom mellett, te is tedd ezt és nehallgass a kétkedőkre és a rosszindulatú emberekre.

2015. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Könyörgöm felejtsétek már el ezt az ostoba baloldal-jobboldal dumát.

Ez egy 19. századi fogalom, ami a 20. századra teljesen elveszítette az értelmét.


Már elnézést kérek, de csak és kizárólag az számít értéknek, ami egyetemes.

Nincs jobboldali és nincs baloldali érték.


Nyíljon már fel a szemetek, hogy mesterségesen gerjesztik ezt a baloldal-jobboldal maszlagot, hogy könnyebben uralkodhassanak a népen. Hogy egymás ellen uszítsák az embereket, hogy a kisemberek egymással utálkozzanak és ne a fejesek hazugságait kérjék számon.


Minél inkább megosztott egy társadalom, annál jobb.


Nincs jobboldal és nincs baloldal.

Van az ország és van egy szűk milliárdos réteg, aki a hatalma megtartása érdekében bármire képes.

Kilóra megvesz paprikajancsikat, akiket nagy hatalmú politikusoknak hisznek az emberek.

Hintik ezt a jobboldal baloldal hülyeséget. Ne dőljetek be.



Magyar ember arról ismerszik meg, hogy TELJES EGÉSZ, és NEM RÉSZ, NEM FÉL, azaz se nem jobboldali, se nem baloldali.

2015. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Attól, hogy szereted a népet és az országot, még nem vagy jobboldali. Csak a magát jobboldalinak nevező agyhalott pártok kisajátították ezt a gondolkodásmódot, hogy könnyebb legyen ellenséget találniuk.
2015. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!