Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? (lentebb)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fokeMSmVCdo


A leheto legnagyobb joindulattal...en sok dologban egyetertek.


2010. febr. 7. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Már néhány hete, vagy hónapja kommenteltem a videó alatt is. Megint csak azt tudom mondani, csak kicsit kibővítve. Ezek a srácok rengeteg mindent meglátnak, ami egyébként mindenki más számára is nyilvánvaló, és attól, hogy csinálnak pár eltorzított hangú videót, még senkin nem változtatnak. Másrészt ebben a videóban is beletúrnak pár dologba, ami sokkal bonyolultabb ennél. Felületesek, játsszák a megmondóembereket, de nem értik az okokat, és nem mutatnak megoldási lehetőséget. Ettől függetlenül meg szoktam nézni a videókat, mert szórakoztatnak, de nem hasznosak. Csak egy újabb felület, ami mentén érintkeznek, és összecsapnak az eltérő gondolkodású emberek.
2010. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néhány dologban én is egyetértek, de nem mindenben!


Az meg a másik, hogy ha valakinek vannak értelmes gondolatai, azt miért ilyen hülyegyerek beszólogatós stílusban kell előadni? Nem poénos, inkább idegesítő.

Meg komoly dolgokról, tudod, nem lehet szlengül beszélni, még akkor sem ha most ez a menő. Mert egy katyvasz lesz belőle.

2010. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nem tudom engem szimplán idegesít ez a videó, ők a nagyarcú barmok inkább, nem akikről dumálnak
2010. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!