Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Maffia módszer. Ilyen van?

Maffia módszer. Ilyen van?

Figyelt kérdés

Ez városi legenda vagy létező dolog.

Maffiózok olyan családoknak keresnek fel ahol van beteg kisgyerek és sokszor csak milliókért műtenék meg külföldön. A pénzt odaadják, és az apukának (akár évekkel később is) el kell vallani egy bűncselekmény vagy megcsinálni vagy magára vállalni miután akár 10- 15 évet kell majd ülnie. Ez kamu ? ki az a hülye aki ülne 15 évet a semmiért nem ?


2015. jan. 18. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom kamu-e vagy sem, de megválaszoltad a saját kérdésed, egy felelős szülő szerintem ülni 15 évet, hogy a gyereke élhessen még 60-at, a felelőtlen meg nem gondol bele a hosszú távú dolgokba úgyhogy azért megy bele. Ismétlem nem hallottam még ilyesmiről szóval hipotetikus a válaszom, de ha ilyen lenne valószínűleg én is megtenném, hogy a gyerekem élhessen.
2015. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a semmiért fog ülni 15 évet. Te valószínű még csak egy 22 éves suhanc vagy, még nem érzed ennek a súlyát.


Mi az a 15 év? simán. (amiből jó esetben 10 kell csak leülni.)

2015. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy törént-e már ilyen(én simán el tudom képzelni), de sokan megtennénk ezt a szeretteinkért.
2015. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!