Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek is volt szovjet levelez...

Nektek is volt szovjet levelezőpajtásotok?

Figyelt kérdés

Duna Televízió január 19 21 óra 15 perc


[link]


"1980 januárjában 7. osztályos voltam, amikor kaptam egy szovjet levelezőpajtást. Az orosztanárnőnk kiosztott mindenkinek egy cirill betűs borítékot azzal, hogy mostantól ő lesz a levelezőpajtásod. Szerencsém volt, mert lány volt és moszkvai. Három évig leveleztünk egymással, és bár soha nem találkoztunk, az összes levelét megőriztem. És most elhatároztam, hogy megkeresem, és filmet készítek arról, hogy kinek milyen gyerekkora volt a szocializmusban."


Én is éltem a szocializmusban tehát tanusíthatom hogy sokkal jobb gyerekkorom volt mint a mai gyerekeknek.


2015. jan. 15. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Látom, a Fidesz újabb szintre emeli a Putyin-nyalást.
2015. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Most pedig annak írok levelet a világon akinek jólesik, és nagy eséllyel nem is nézi át a helyi titkosszolgálat.
2015. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem lenni muszlim pajtás volt.
2015. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Jóstra Pista


Most miért kell ezt? Értem én hogy mindenért Orbán a hibás, de ez egy tök jópofa kezdeményezés, semmi köze a mostani politikai helyzethez.

2015. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

A jelenlegi politikai helyzet ismeretében nem lehet azt mondani, hogy semmi köze nincs Orbánhoz.

Pláne, hogy a Duna Tv csinálja az egészet.

2015. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Fizetett politikai hirdetésünket hallották, készült Magyarország kormánya megbízásából.
2015. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jóstra Pista


4 éves a film, de ne zavarjon. Ha neked ettől jobb akkor kommenteld be mindenhova a sok baromságot.

2015. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2015. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegigneztem (youtube-on), aranyos volt, bar nem tul erdekes, es amugy elegge amator film...


Nem oroszbarat; sot, inkabb az ellenkezoje.


"kinek milyen gyerekkora volt a szocializmusban" - errol nem is esik szo.


Nekem nem volt levelezopajtasom, tul fiatal voltam hozza. :)

2015. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!