Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kezdték hirtelen cenzúrá...

Miért kezdték hirtelen cenzúrázni ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mit cenzúráztak?
2014. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nm vettem észre, hogy cenzúráznák.
2014. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Akkor bizonyára gyorsan dolgoznak :D

2014. dec. 23. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden kategóriát "cenzúráznak", minden bejelentkezett felhasználónak joga van jelenteni egy kérdést/választ a moderátor(ok)nak, ha úgy gondolja, hogy megsért valamilyen feltételt. Én épp most jelentettem egy kérdést, ami a szórakozás témakörben volt, pedig a témája a nyelvtanulás, ilyenkor célszerű azt áttetetni oda, szimplán azért mert a kérdező nagyobb eséllyel fog választ kapni.

Itt a politika rovatban rengeteg olyan kérdés, válasz van, ami provokatív vagy szimplán trágár, érthető, hogy ezeket is előbb-utóbb jelenti valaki. Például ha egy kérdés tele van masszív cigányozással, zsidózással, arra nem is érdemes válaszolni, mert úgyis jelenti valaki előbb-utóbb.

Hogy miért törtlik, nos az utóbbi időben nagy divat lett, hogy nem egy kommentelőt feljelentettek, más portálokon, például a szegedi napilap a Délmagyarország azért szüntette meg a netes kommentfelületét, mert Lázár János feljelentette a kommentelők egy részét, akik a halálát kívánták. Ugyan az újságnak közvetlen baja nem lett belőle, de mivel az ő modijuk hibázott, és kiengedte ezeket a hsz-okat így ők is kaptak egy kis ejnye-bejnyét.

Szóval megértem amiért pl a GYK is óvatosan próbál lejárni, sem a moderátoroknak a se az oldal üzemeltetőinek sem célja, hogy bíróságra járjanak, meg razziázzon náluk a rendőrség.

2014. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*eljárni a lejárni helyett
2014. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Én annyit vettem észre, hogy kiosztottam pár kötekedő trollt, erre én lettem jelentve...
2014. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ugyan az újságnak közvetlen baja nem lett belőle, de mivel az ő modijuk hibázott, és kiengedte ezeket a hsz-okat így ők is kaptak egy kis ejnye-bejnyét."


Annyit ehhez, hogy peren kívüli egyezkedésen kapott a Lázár félmillát!

2014. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lenne egy minimális moderálás, egy katyvasz lenen az egész.
2014. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincs cenzúra, csak a hülye, troll, antikisebbségellenek kérdéseket törlik
2014. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó, ez nem igaz, nekem sok olyan válasozmat is kitörölték, aminek semmi köze sem volt a kisebbségekhez! és mégis kitörölték!
2014. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!