Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fog alakulni...

Szerintetek hogy fog alakulni az euró árfolyam a kormányváltás után?

Figyelt kérdés
Szvsz 100%,hogx kormányváltás lesz.Érdekelne,hog szerintetek megéri-e euróba fektetni.
2010. febr. 1. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem rövidtávon gyengül a forint, aztán majd kiderül.

De ez csak tipp... majd olvassuk vissza április végén vagy később.

2010. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az szerintem biztos,hogy rövidtávon a bizonytalanság miatt gyengülni fog,azonban attól tartok,hogy nagyon megfog erősödni utána, de ha normális kormányunk lesz akkor olyan 260-as szint a reális ilyen gazdasággal.
2010. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen komolyabb hatása nem lesz pusztán a kormányváltásnak, hiszen ezt már gyakorlatilag lehet tudni, vagyis a piac beárazta, ha van ezen mit beárazni. Legfeljebb az intézkedések és hatásaik befolyásolhatják, de nem komolyan. Gondold el, hogy amikor 230 volt az euró, az nem azért volt mert mi voltunk a világ vezető gazdasági hatalma. Mi csak úszunk az árral.
2010. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ne fektess euróba, mert sokat buksz a kamatkülönbözeten. (már ha amúgy a forintot nem a cihában tartod :))
2010. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha min. 6 hónapra tervezel előre tervezel, a helyedben forintban hagynám!
2010. febr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
30%
Lesz kormányváltás??
2010. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az euro árfolyamára nincs hatással a kormány változás, a forint árfolyamszintjére hatással lehet, de csak egy kicsit hat rá.
2010. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát én úgy gondoltam,hogy ha most pl 280 az euró ,akkor most veszek 100-t(mondtam egy számot)

És a válastások után kicsit gyengül a forint(300-ra mondjuk)és akkor beváltom...Ez most csak egy példa volt.Nem szeretnék óriási összegekbe gondolkozni,csak jó lenne kicsit hasznosítani azt a kicsit...

2010. febr. 3. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!