Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Jobbik és a fű. Hogy fér össze?

A Jobbik és a fű. Hogy fér össze?

Figyelt kérdés
Rengeteg embert ismerek aki rendszeresen szív füvet és mégis a Jobbikra szavaz. Hogy szavazhat egy stoner olyan pártra, aki a füveseket (köztük őt magát is) kényszergyógykezelésre küldené? Vagy miért nem gondol bele, hogyha egy ilyen apróságban ennyire sértené a szabadságjogait a Jobbik, akkor mi lenne ha kormányra kerülne és mindenről ők döntenének? Vagy már annyira utáljuk a cigányokat, zsidókat, melegeket, hogyha valaki "megrendszabályozná" őket, akkor az se baj ha minket meg kényszergyógykezelésre küld?

2014. dec. 11. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Én úgy vettem észre hogy a parasztoknál mostanában menő jobbikosnak lenni, bár fogalmuk sincs róla hogy ez miből áll.

Én szintén stoner vagyok, viszont eszembe nem jutna a jobbikra szavazni! Kigyúrt, buta és szánalmas emberek!

2014. dec. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
kigyúrtnak nem nevezném csak agyatlannak.
2014. dec. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, az utolsó mondatod a lényeg.
2014. dec. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

"A Jobbik és a fű. Hogy fér össze?"


Jobb, ha fűvel butítod magad ha nem akarod hogy fájjon a kuruc info.

2014. dec. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A kuruc.info-t szerintem inkább metamfetaminnal írják, meg orosz krokodillal, arra a fű már nem elég:D
2014. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

A Jobbikra nem az ideológiája miatt szavaznak a legtöbben.


Hanem kizárásos alapon, vagy a dzsárók miatt.

2014. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Mutass nekem embert, aki a füvet (vagy bármilyen élvezeti cikket) politikai indíttatásból fogyaszt. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2014. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert gondolom a többi felhozatalt még hitványabbnak találják, és nem is tévednek nagyot.
2014. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7!

Már hogyne lenne a kettőnek köze egymáshoz?

"Hogy szavazhat egy stoner olyan pártra, aki a füveseket (köztük őt magát is) kényszergyógykezelésre küldené?"

Érdekelne a gondolatmeneted erről a mondatról.

2014. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!