Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon élő emberek!...

Magyarországon élő emberek! Mit vártok az országtól?

Figyelt kérdés
Én abban bízok, h végre lesz egy nagy balhé és akkor újra indul a rendszer meg az ország, kb mint 56 után.

2014. nov. 26. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Azt varom hogy az ilyen beszűkült szerencsetlenek művelődjenek egy kicsit.
2014. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennének nagy igényeim, csak hogy maradjon még pénzem az adók,számlák befizetése és kaja-pia bevásárlás után is.
2014. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben bízom Kérdező. Az ország népétől várom a megoldást. A kormányra és az ellenzékre nem számíthatunk. Magunk kell megoldjuk ezt a bizarr helyzetet. De hogyan? Na, arról fogalmam sincs.
2014. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt várom, hogy mihamarabb egy ép eszű és tiszta erkölcsű ember vegye át az ország kormányzását, mielőtt a segélyek megszüntetésével a tömeges pusztulás és rabszolgaság jön el országra!Illetve ha a kormányt nem váltják le mihamarabba, akkor maradjon annyi pénzünk, amiből elmenekülhetünk innen az éhhalál elől.

Nem vagyok optimista.Elképesztő nyomor fog várni itt nagy tömegekre, ha ezek maradnak!

2014. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!