Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Oroszpártiakat kérdem, hogy...

Oroszpártiakat kérdem, hogy ki, miért támogatja Oroszországot?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Olyan igazi orosz pártiak szerintem nincsenek is.

Viszont 1-2 dolog szimpatikus ott.


Nem lehetnek külföldről finanszírozott civil szervezetek.

Tehát, ott nincs Soros Gyurka, norvég libsik meg amneszty internesönel.

Meg is indoklom, hogy ez miért jó.

Ezekkel a szervezetekkel akarják befolyásolni egy adott ország belügyeit,bomlasztani, felforgatni, illetve kémkedni.

2014. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen kontextusban? Van az ukrán kérdés, az atomerőmű, a hitel, a meleg-törvény stb.
2014. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Valószínűleg túl sokat mosta az agyukat a Hídfő és a Kuruc.


És most le lehet pontozni a véleményemért, de ti is tudjátok, hogy a gondolataitokat ilyen Putyin-finanszírozta oldalakról szeditek.

2014. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs arra bizonyíték hogy Putyin(személyesen méghozzá!) finanszírozná ezeket az oldalakat.

Azért mert lényegében az egyetlen alternatívája az EU-nak, és a végsőkig való libarlizálódásnak. Nem gondolom azt hogy ott minden tökéletes, de az is előny, hogy őket különösebben nem érdekli a másik ország belpolitikai berendezkedése, pl jóban vannak Kínával(kommunista diktatúra) és Finnországgal is(liberális demokrácia) vagy éppen Türkmenisztánnal(jobboldali diktatúra). Nyilván meglenne az ára a támogatásuknak, de Magyarország komoly ügyekben most sem független, mindenben az EU vagy közvetetten az USA parancsol. Annak pedig hogy ők kényükre-kedvülre agresszorkodnának nincs alapja, az elmúét 25 évben 3 konfliktusuk volt, amelyikből egyiket sem ők kezdeményezték(ugye Csecsenföld, Grúzia megtámadja Dél-Oszétiát, most pedig Ukrajnában a nyugatbarát erők megpuccsoltak egy törvényesen megválasztott elnököt és oroszellenes intézkedéseket vezettek be, az ukrajnai oroszokat meg gyilkolászni kezdték még a fegyveres konfliktus kirobbabása előtt). Ennyi idő alatt az USA kb 4-5 országot bombázott vissza a középkorba, vagy gerjesztett súlyos polgárháborúhoz vezető konfliktust a határaitól sokezer km-re.

2014. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nagyjából minden 10. dolog igaz amit róluk hallunk, és egy átlagembernek nincs eszköze arra, hogy megtudja az igazat. A spekulációk pedig sehova se vezetnek, és a nép pedig a médiának hisz.
2014. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3: Olyan hihetetlen, hogy nem mindenki annyira ostoba, hogy egyből benyeljen valamit, amit olvas?


Nem vagyok annyira oroszpárti, de sok döntéssel egyetértek amit ott hozott meg és be kell látni, hogy kihúzta a szarból az országot.


Ennyi erővel én is kérdezhetném, hogy aki a nyugatiakat támogatja az miért teszi? Tudom, magas az életszínvonal... de kérdem én, hogy milyen áron? Sorban buktatják meg a rezsimeket szerte a világon és usa olyan dolgokba pofázik bele, amihez az égegyadta világon semmi köze nincs.


5: De vannak eszközök, csak ahhoz nem árt tudni minimum angolul... Elhihetitek nekem, hogy nem csak a hidfőn és a kurucon "éltetik Putyint", hanem más oldalakon is olyan emberek, akiknek köze nincs az oroszokhoz. Csak tájékozódni kéne, ami sokaknak nem megy.

2014. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok oroszpárti!

de sok mindent tanulhatnánk tőlük! pl. a libsik végső eltüntetését! ami Oroszországban jobban működik!

de itt nálunk még mindig túl nagy a libsi ajvék!

2014. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem a liberálisokkal van a baj, hanem a sok haszonleső tetűvel, akik minden szarból pénzt és befolyást akarnak kovácsolni. Alapjába véve a liberális nézetekkel semmi baj sincs.
2014. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valahol Oroszország és a nyugati liberalizálódás közötti út a helyes.


Oroszországban a nagyvárosokat kivéve alacsony az életszínvonal, magas a korrupció, sötét üzletek aránya.

De az államberendezkedés bizonyos pontjai, jóval normálisabbak, igyekeznek a demográfiai adatokat is javítani.


A nyugaton az életszínvonal magas, jó az infrastruktúra.De magas arányú az abszurd , őrült elliberalizálódás , Chonicita, genderizmus, multikulti, pedofil párt....stb


Valahol a kettő közötti út lenne a helyes.

Magas életszínvonal, őrült nihilizmus meg hasonlók nélkül.

2014. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

73 százalékos, de nem is liberálist írtam, hanem LIBSIKET!

a libsik azok gonosz, magyarellenes, normalitásellenes érzelmekkel rendelekznek! míg a liberális ilyen "értékekkel" nem rendelkezik!

manapság még a nemzeti konzervatív emberek is liberálisok egy kicsit,a szó jó értelmében!

de Magyarországon nincsenek normális liberálisok akik Magyarországot szeretik, csak libsik vannak, akik mindig az ország ellen sakkoznak!

na ezzel van a baj!

2014. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!