Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen politikai rangok vannak?

Milyen politikai rangok vannak?

Figyelt kérdés
Ha lehet le tudnátok írni őket sorrendben.? Előre is köszi !

2014. okt. 28. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszélsz. Ilyen kifejezés, hogy politikai rang nincs. Legfeljebb közjogi méltóságok vannak, nem tudom erre vagy-e kíváncsi.
2014. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rangok? Tisztségek vannak!


Miniszterelnök

Köztársaság elnök

Miniszterek

Helyettes miniszterek

Államtitkárok

Helyettes államtitkárok

Országgyűlési képviselők

Főpolgármester

Polgármesterek

Fővárosi közgyűlési képviselők

Megyei közgyűlési képviselők

Önkormányzati képviselők


És egy halom munka van még ezek mellett, amivel a politikában tudsz tevékenykedni!


Sajtós

Szóvivő

Tanácsadó

Marketing szakember

És még sorolhatnám napestig!

2014. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a félreírásért és köszi
2014. okt. 28. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

- talpnyaló kis seggdugasz (így kezdték sokan rögtön az egyetem után), ekkor még csóringer és nem is látszik veszélyesnek, de

- a pártban felfelé nyalva és minden más irányba öklözve, egyre feljebb könyökölve gyarapítja személyes vagyonát, a "jókor jó helyen" lévő csókos haveri pozícióval, később politikai döntéshozó befolyásával zsarolva vagyonokat szerez és eljut a

-társadalmi szinten is jelentős károkat okozni képes, rendkívül veszélyes szervetett bűnözői szintig. Ezeket látjuk a tv-ben nap, mint nap, az ő tetteiket nyögjük minden pillnatban.


Ezek ugyan nem "rangok" de mutatja, miért is kellene felfuttatni a kenderkötél és bizonyos ácsolt berendezésk gyártását.

2014. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!