Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan ennyire ostoba...

Most komolyan ennyire ostoba a nép,700 ft miatt lerombolják a fel várost amikor totál átlátszó hogy ez egy elterelés?

Figyelt kérdés
valamit el akar titkolni a kormány és bedobta ezt... azt nem tudom mit de szerintem egyértelmű... tök logikus hogy nem fognak havi 150/gigat beszedni az jobb esetben is 30-40+ lenne valamit elcsesztek es ezzel terelnek
2014. okt. 27. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lerombolják a fél várost? Lemaradtam valamiről?

Tegnap még csak pár ablak és redőny tört össze. :D

2014. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó némi költői túlzás de fórumokat böngészve feltételezhetően lesznek újabb hasonló megnyilvánulások
2014. okt. 27. 23:26
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Röviden: igen. Tényleg.

Ezt kb ahhoz tudnám hasonlítani, amikor pár éve a 300 forintos vizitdíjról sikerült népszavazást tartani.

A szarrágás a magyarok védjegye.

2014. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem 700 forintért rombolnak, te agyas, hanem azért, mert elegük van a pofátlan fideszmaffiából, ami jobbágyoknak tekinti őket.

Az lehet, hogy te szeretsz jobbágy lenni, de az önérzetes emberek viszont nem.

2014. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"jó némi költői túlzás de fórumokat böngészve feltételezhetően lesznek újabb hasonló megnyilvánulások"


Szeretem mikor Fidesz birkák jönnek a némi túlzásaikkal, és nem azt nézik hogy 30-40 ezer ember tüntetett, hanem az alapján nyilvánítanak véleményt hogy pár ember csinálta a balhét.

2014. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Anno 300 forintért egy ország ment el szavazni, úgyhogy az a tüntetés kis semmiség volt csak.
2014. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz székházért nem kár. Az nem köztulajdon, mint anno az MTV székház volt.
2014. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ugyan abból a nagy kalapból megy rá a pénz amit te tömsz :)
2014. okt. 28. 11:12
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
2014. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"valamit el akar titkolni a kormány és bedobta ezt... azt nem tudom mit de szerintem egyértelmű"


Segítek: Vida Ildikóval kezdődik.

Annyi, hogy az embereket, az amiről meg próbálja elterelni a kormány a figyelmet, hidegen hagyja, mert mindenki tudja, hogy mennyire korrupt csürhe az egész. Az nem érinti a magyarokat, hogy pár ilyen nem mehet ki Amerikába, az viszont igen, hogy még többet akarnak lehúzni rólunk, miközben a szabad sajtót sértik ezzel.

2014. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!