Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Külföldi munkavállalásban...

Külföldi munkavállalásban valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon gondolkodtam rajta, de ami itt megy már, az őszintén szólva kezd gy kissé aggasztó lenni. (Amerika kizárja a magyarokat az országból, még azt is el akarják érni, hogy a közös demokratikus szervezetekből is legyen kitiltva az egész ország.) Most komolyan! Nem a szankciók miatt, hanem a miatt, hogy itt változás úgy sem lesz jöhet bármilyen szankció. Még is mi lesz itt pár év múlva? Kezdődik a balhézás. Komolyan! Tudna valaki segíteni? Nem beszélek nyelvet. Légy szíves hagyjátok most a hülyéskedést, meg a hülyeségeket. Komolyan kérdezem!

2014. okt. 19. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem beszélek nyelvet. "


Ez esetben maradj Magyarországon. Elég sok semmirekellő, nyelvet nem beszélő van már Nyugaton, akiből elegük van sokaknak, teljes joggal.

2014. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül szerencsés esetben is a meki vécéjét pucolhatod, aztán ha elintéznivalód van vagy kórházba kerülsz mutogathatsz a kezeddel.. Nyelvtudás nélkül ne menj ki.
2014. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár én (Anglia) és a nővérem (USA) külföldön élünk, de az öcsém, másik nővérem otthon élnek, és boldogulnak szépen. Én ami híreket hallok otthonról, azt hiszem, hogy 10-20 év múlva Magyarországon jobb lesz az élet mint most pár nyugati országban. Azért én sok mindenben sokkal jobbnak tartom Magyarországot mint Angliát, de nyilván azért mert én az angliai életet élem..De ebbe most nem megyek bele.

Szívesen segítenék neked ha tudnám, hogy miben is kellene segíteni. Mert az, hogy nem beszélek nyelvet, külföldi munkavállalásban segítsetek még nem tudom, hogy mit is takar. Ezért írd meg, hogy milyen segítséget vársz?

- Tájékoztatást, hogy milyen esélyekkel indulhatsz külföldre?

- munkaközvetítő irodák nevét, címét?

- egy otthont ahol lakhatsz?

- munkát ahová bevisznek?

Mégis milyen segítség kell, és melyik országra gondoltál??

2014. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!