Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mely országokat kedvelitek?

Mely országokat kedvelitek?

Figyelt kérdés
Ez nem teljesen politikai alapú kérdés. Mindenki döntse el maga mi alapján kedvel országokat. Az általam választott országok többségében már jártam. Az 1. természetesen a hazám Magyarország, Lengyelország -azt gondolom ezt nem kell részleteznem, Finnország- csodálatos hely kedves emberekkel, akik testvérként szeretnek minket, Bulgária - nem a legszebb és leggazdagabb ország, de Várna és a tenger magával ragadó, Törökország - itt még nem jártam, viszont a törökök többsége, ha jól tudom kedveli a magyarokat ezért nekünk is így kell tennünk, Németország - részben német származású vagyok és alapvetően tetszik. Válogatott meccsen is voltam Berlinben, ami hatalmas élmény volt a számomra. Ecuador ellen nyertek 3:0-ra.
2014. okt. 2. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Norvégia mert szeretem azt az időt és a norvég lányok páratlanok (persze magyar lányok is) a másik ked encem anglia főleg a vidéki része ami kevésbé sűrűn lakott. Lengyelország is természetesen. Szeretem ausztriát is szép a táj szeretnék elmenni Braziliába bár azt mondják veszéjes viszont a történelme fantasztikusan régi. Szeretem még persze magyarországot ezt nem írtam mert egyértelmű csak itthon már legtöbb helyen voltam.
2014. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
Magyarország, Izrael, Görögország, Oroszország, és tudom, hogy nem ország, de szeretem Colorado-t és New Jersey-t is :)
2014. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olaszorszag, sok olasz baratom van, jo a kaja, szeretem az olasz focit, a tengert es azt ahogy az olaszok elnek es elvezik az eletet.
2014. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

US of A, Canada, Ausztralia,Hollandia,Belgium,UK,Svedorszag,Japan,Uj Zeland

Svajc,Norvegia,Ausztria,Irorszag,Nemetorszag

2014. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja es azert szeretem ezeket az orszagokat,mert gazdag orszagok es joleht elni ott..USAban volt mar szerencsem.
2014. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Norvégia, Svájc, Olaszország
2014. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Természetesen Magyarország :)

Még Skócia, mert az emberek kedvesek és a tájkép hihetetlen

Továbbá Olaszország, Japán, Új-Zéland

2014. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tengerentúlon még nem jártam, de az európai országok szinte mindegyikéban igen. Én délies, latinos beállítottságú vagyok, ezért a mediterrán országokat kedvelem elsősorban. Eddig Törökországban éreztem magam a legjobban, le a kalappal, fantasztikus hely, a feleségemmel még azt is megbeszéltük, ha megérjük a nyugdíjat és tehetjük, ott veszünk valami tengerparti házat.


Hat évig svéd cégnek melóztam, kedveltem őket, szép ország, de nekem túl hideg, rideg.

2014. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes kérdés :)


Magyarország - mert ez a szülőföldem.

Horvátország - 3 helyen jártam ott és magával ragadott. Kedvesek az emberek, tetszik az ország történelme, a helyek gyönyörűek. Több helyre is szeretnék elmenni, ahol még nem jártam.

Ausztrália - habár nem voltam még ott, de pompás az állatvilága, a természet is

Izland - ott se voltam még, de lenyűgöző hely, akárcsak Ausztrália

Lengyelország - egy nap nagyon szeretnék odamenni, mivel a lengyelek a mi barátaink. A szüleim voltak ott és sok szépet meséltek arról az országról.

Csehszlovákia - amikor gyerek voltam, akkor még együtt volt a két ország. Prága csodálatos volt! A mai napig se tudom kiverni a fejemből a sok szép épületet. Egyébként, amikor a mai Szlovákia területén jártunk, vettünk egy fagyit és a fagyiárus olyan aranyos volt, hogy +1 gombócot kaptunk ingyen. Amikor nagyobb lettem, meglepődve tudtam meg, hogy a szlovákok nem szeretnek minket, de ez a fagyis valamiért szerette a magyarokat

Szlovénia és Ausztria - tesóm párszor járt ott és azt mondta, hogy tökéletes kirándulóhelyek :D



Egyébként, kedves kérdező, a finnek tényleg testvérként szeretnek bennünket? Igaz, hogy nyelvrokonok vagyunk, de amit említettél, azt még nem is hallottam, csak a törökökről, mert ezt sokszor hallottam.

2014. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oroszország, Izland, Skócia, illetve ha Alaszkát országnak tekintjük akkor még az. :)
2014. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!