Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elképzelhető ez az elmélet a...

Elképzelhető ez az elmélet a homoszexulitásról? (Kivételesen nem provokatív kérdés)

Figyelt kérdés
Szóval... Régen ugye társadalmilag kvázi elképzelhetetlen volt, hogy valaki homoszexuális legyen. Ezért az ilyen hajlamokat elfojtották az emberek, és ugyanúgy családot alapítottak. Na most... Lehetséges, hogy ez a hajlam örökletes, és ezért sok a homoszexuális hajlamú ember, aki a mai világban jobban "kiélheti hajlamait"?
2014. szept. 20. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

73%-os, te rekord ostoba vagy.


Szóval szerinted ha 2 ember, aki szereti egymást, és összeházasodik, az ugyanaz, mintha valaki a lányát/fát/asztalát veszi el? Na ne röhögtessél már.

Ha téged bármily módon megbotránkoztat 2 ember egymáshoz fűződő viszonya, akkor sürgősen keress fel egy pszichológust.

Mellesleg a hasonlatod (apa-lánya, nő-fotel stb) a heteroszexuálisok házasságához is tökéletesen illik, szóval most magadra lőttél.

A házasság pedig igenis jogi előnyökkel jár, kérdezzél csak meg egy jogászt a témáról.


""márpedig csak azért is elfogadjátok, csak azért is el kell viselnetek smároló, egymás gatyájában turkáló férfiakat az utcán""


Te ilyeneket hol láttál és hányszor? Mert én PONT heteroszexuális pettingelő párokat látok a metrókon, buszokon, vonatokon, Hősök terén, Margit-szigeten stb. Nem egyet, nem kettőt, hanem naponta minimum 10-et. Mégsem állok neki kötekedni, hogy ugyanmár ne mindenki füle hallatára csobbantsák el a nyálukat ötödszörre, miközben egymás torkát vakargatják belülről.

Neked a homoszexualitás az egyenlő a másik gatyájában való turkálással?


Pont az ilyen elvakult, ostoba hozzáállást kéne megváltoztatni, és nem a melegeket. Pont.

2014. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

60%-os


"A homoszexualitást a pedofíliához hasonlítani tömör ostobaság, mert azért van némi különbség."


Miért is? Én egy bizonyos aspektusát vizsgáltam a témának, mégpedig a kialakulás OKÁT.


Te azzal álltál elő, hogy szerinted vegytiszta genetika és ne b*szogassunk másokat amiatt, amiről nem tehetnek.


Nomármost amennyiben a pedofília is genetikai okokra vezethető vissza, úgy nincsen jogunk megvetni és kiközösíteni a pedofilokat a társadalomból.


Pedofób viselkedést tanúsítasz, mikor alapból bűncselekmények elkövetéséhez társítod a pedofíliát. Ennyi erővel minden hetero/homo kárt okoz, mert sok a nemi erőszak.

Egy pedofília vonzalmat jelent, semmi többet. A vonzalom senkinek sem okoz kárt, amennyiben nem társul hozzá erőszakos tevékenység, nem lép kapcsolatba kiskorúakkal. Gondolatban mindenki azt csinál, amit akar, vagy nem?. Úgy ábrándozik, ahogy akar. Árt vele valakinek?

Együtt lehet élni ezzel a betegséggel megfelelő önmegtartóztatással.



Ha már genetika. Én alapból elvetem azt a hülye kategorizálást, hogy vannak hetero, bi és homo emberek.

Valójában mindenki biszexuális. Úgy kell elképzelni, mint egy számegyenest, ahol az egyik végpont a 100% hetero (ilyen nincs), a másik a 100% (ilyen sincs). Csakis köztes érték van, ez pedig egyénfüggő.

Konditeremben bizony futólag végigmérik egymást a (hetero) férfiak, hiába tagadják és még a csontb*zi is néha megfordul egy jó nő után az utcán.

Ez van.

2014. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

60%-os, azt ne felejtsd el, hogy a pedofilok többsége heteroszexuális.

Igen, a pedofília is csak vonzalmat jelent, de a kisgyereknek ez KÁRT okoz, míg a homoszexualitás nem. Ezt miért olyan nehéz felfogni? Neked miért ugyan az, hogy 2 fiú/lány szereti egymást, és közös megegyezéssel pl lefekszenek, azzal, hogy egy idős fószer/nő a 10-12 éves tehetetlen gyerekekre hajt?

2014. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

1. "azt ne felejtsd el, hogy a pedofilok többsége heteroszexuális." - van erre valamilyen forrás?

Amúgy meg, ha így van, az sem meglepő, mivel a lakosság zöme hetero, ezért valszeg a pedóknak is hasonló arányban kell lenni heteropedónak és homopedónak, mint az össztársadalomban.


2. Saját magaddal keveredsz ellentmondásba egyetlen bővített mondatodon belül. A vonzalom már hogy a túróban okozhatnak kárt? Az, ha ránézek valakire és tetszik, az kire káros? Nem tudom hányszor írjam még le, hogy megértsd.


3. "Neked miért ugyan az, hogy 2 fiú/lány szereti egymást" - ilyet egy szóval nem írtam, baromira egyszerűen, szájbarágósan kifejtettem, attól tartok szövegértési nehézségeid vannak.

2014. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%-os itt senki nem simán csak a vonzalomról beszél. Hanem amikor a vonzalmát beteljesíti.
2014. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom láttátok el a Különvélemény című sci-fi filmet Tom Cruise főszereplésével. Különleges képességű ikrek a jövőbe láttak és ezzel számos bűncselekményt előzött meg a rendőrség.

A bökkenő csak az, hogy egyáltalán nem törvényszerű, hogy a gondolatban, fejben megszülető gondolat önmagában már bűncselekményt eredményez a közeljövőben.


Biztos veletek is előfordult, hogy egy idegesítő alak belétek kötött és eljátszottatok a gondolattal, milyen jó lenne lecsapni az ipsét.

Mit szóltatok volna, ha megjelenik a rendőrség és vádat emelnek könnyű testi sértésért?


Na ugyanez a helyzet a pedofíliával:


"A pedofília alatt felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük."


Tehát a vonzalmat és NEM a nemi kapcsolatot.



"60%-os itt senki nem simán csak a vonzalomról beszél. Hanem amikor a vonzalmát beteljesíti."


Magad nevében beszélj.


Látod, itt a kettős mérce.

Ha én azt mondom, hogy a homoszexuális férfiak megdugnak minden férfit az utcán, aki tetszik nekik, ugyanolyan torzítás, mintha azt mondanám, hogy a pedofilok fajtalankodnak minden útjukba kerülő kiskorúval.


Pilinszky homokos volt, de vallásos neveltetése miatt egész életében önmegtartóztató, mint ahogy egy csomó pedofil szintén önmegtartóztató, mert tudja, hogy bűn lenne kiskorúval közösülnie.


Mind a pedofília, mind a homoszexualitás gyakorlati megvalósulása okoz, illetve okozhat kárt emberekben.

2014. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Eleve sok itt a hiba.

Attól hogy a pedofília betegség még nem kell hagyni, hogy ártsanak másoknak a pedofilok.

hanem el kell zárni a lehetőség elől, ha lehet gyógykezelni, de nem feltétlenül börtönben.

ha idegrángásom van és szétrúgom a villamoson valaki seggét, az sem azt jelenti hogy engednie kell, hiszen csak betegség.


A homoszexuális gént minden homokos hordozza magában, de nem minden génhordozóban alakul ki homoszexualitás.

vagyis igen nevelés kérdése is a homoszexualitás, de akiben ez nincsen benne azzal hiába neveled akárhogy, abból nem lesz homoszexuális.

Szerintem amúgy a homoszexualitás növekedése sima fajvédelmi mechanizmus. A faj túlnépesedett az élettrén - a földön - s ezért egyre több olyan egyed születik akiben ez a gén benne van, hogy ezek az egyedek szaporodásképtelen kapcsolatokat alkossanak. majd ha csökken a lakosság száma akkor ennek a génnek az aránya is csökken fog.


Az hogy egyesek ezt túlvariálják, csak egy másfajta mechanizmus. Pl. a skinhedek is csak addig fognak járni b u z i t verni, amíg ők vannak többen. Amint a melegek lesznek többen, fordul a kocka s ők fognak szórakozásból bőrfejűt verni, de ez már egy másik történet.

2014. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. Senki ne gondolja, hogy ő TUDJA miért lesz valaki meleg vagy heteró. Ez aktívan kutatott terület. Abban tudtommal megegyezés van, hogy öröklött tulajdonságoknak (gének vagy epigenetikai fakorok) is van szerepük.


2. ettől teljesen függetlenül, a meleg embernek sincsen SEMMILYEN beleszólása nincs abba, kihez vonzódik szexuálisan. Az egyén szempontjából ez teljesen az "nekem ezt dobta a gép" állapot. (ha máshogy gondolod, linkelj valami hiteles cikket)


3. pedofília mint "szexualis irányultság". Abban egyetértek, hogy egy pedofillal semmi baj nincs, ha meg tudja magát tartóztatni, hogy ez a vonzalom valamilyen értelemben kezelhető-e ? - a wikipédia cikk szerint jelenleg nem ismert ilyen: "There is no evidence that pedophilia can be cured[12 hivatkozás]"

[link]


Azért aljasnak érzem a hasonlatot, mert az adott vonzalom megélése az egyik esetben bűncselekmény, és ezt szerintem elfogadjuk, a másik esetben NEM és senkinek nincsen köze se hozzá, hogy két felnőtt ember mit csinál egymással. Akkor már lassan azt is megkérdezhetjük, miért nem a heteroszexualitást hasonlítjuk a pedofílihoz?

Az is etikátlan és elvben törvénybe ütköző, hogy meleg kollégádat/csoporttársadat emiatt bántsad. Vannak hülye törvények, de úgy gondolom, ez nem az! -csak éppen a magyar valóság néha megcáfolja.


Az, hogy a "metrókocsiba szarással" hasonlítja össze két felnőtt ember egymás iránti kultúrált vonzódását... Ez szerintem nem is érdemes komoly analízisre, így a logikai hibákba sem megyek bele, csakis az érzelmekről szól.

Aki békés emberekre ilyen szavakkal támad, ne csodálkozzon, ha őt tekintjük támadónak.

2015. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!