Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy fogadná Magyarország ha...

Hogy fogadná Magyarország ha megalakulna, egy szervezett csoport akik nagydarab kisportolt emberekkel, csinálnának rendet az utcákon?

Figyelt kérdés

A kötekedő, veszélyes embereket legyen az magyar cigány, egyforma verésben lenne része.

A kilétüket nem fednék fel, a térfigyelőkre ügyelnének símaszkkal, tehát nem tudnák kikről van szó.


2014. aug. 16. 21:35
1 2
 11/12 tetro ***** válasza:
27%

Azért ezt látjátok magatok előtt, hogy a verés előtt megállapítják az eredeti szándékot :D : "-Szórakozó békés emberek háborgatása, inzultálása olyan személyektől akik direkt ilyen céllal mennek be este a városba. "

Kigyúrt maszkos: - Elnpfffnézést Urraappfffmm maga üvölpffftözött itten? (sajnos a sísapkából átalakított maszk miatt nem érteni teljesen a mondandóját)

- Igen én voltam, és akkor mi a f@$z van?

- Szeretpfpffnénk meg tudpfffni... Ön ezépfffpfrt jött be a várpfffosba vagy volt más célppffja is.

- B@zz@g én itt lakom a Podmaniczkyn, szóval nem jött be a városba. És a célom az volt hogy leigyam magam, csak aztán támadt üvöltözni kedvem.

- Oké jó huppfpffszárok elengpfpfpfedhetitek, ennek eredpfpfpftileg nem volt célpfpfpfja a randalpfpfpflírozás. Csak inni akart jó magyppfpfpfpfpfpfpapffppfar ember módpfjára.

2014. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 BlackSword ***** válasza:
Áh... SA rohamosztag... Bravó...
2014. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!