Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a Marvel?

Miért csinálja ezt a Marvel?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 20. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl hogy beszéljenek róluk? :)
2014. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem értem mi bajod van most mond hogy nem röhögnél egy ilyen képregényen.


Van már női szuperhős is meg férfi is, miért zavar ha ideiglenesen nemet cserélnek? És miért baj az neked ha egy szuperhős fekete? Ne legyél már rasszista.


Ha örökre szólna azért én is kiakadnék, mert mégis csak egy klasszikus, de ez csak ideiglenes.


És külömben is van Hawkman meg Hawkgirl ezen is kiakadsz?

2014. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pénzért.
2014. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 nem, nem vagyok rasszista, csak Thor a skandináv mitológiáb férfi isten volt (szexista sem vagyok :) )
2014. júl. 20. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A képregénynek aztán nagyon sok köze van a skandináv mitológiához...
2014. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#2 vagyok, ezt értem. Ezért írtam hogy ha végleges lenne kiakadnék rajta.
2014. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amerika Kapitány szerepét már töltötte be más, legutóbb Bucky Barnes volt, jelenleg Sam Wilson ismeretes, mint a Kapitány, aki történetesen fekete, Thor meg nem lett nő, csak a Mjolnir választott magának női gazdát, akinél meg a kalapács, annál az erő, Pókember szintén nem feka, akire azok az ostoba véglények gondolnak az valójában mexikói, a neve pedig Miguel O'Hara, aki a jövőből érkezett, ahol ő a Pókember, de az elsődleges Spidey még mindig Peter Parker.


Köszönöm, hogy megmagyarázhattam, kérném a mihamarabbi lepontozásomat, ebben a kategóriában úgyis csak erre képesek az emberek, olyanról, hogy utánanézni dolgoknak szerintem senki nem hallott.

2014. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!