Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol lehet ezekre fogadni?

Hol lehet ezekre fogadni?

Figyelt kérdés

Annak idején hallottam, hogy már nem csak sporteseményekre lehet fogadni, hanem akár politikaira is.

Épp most közölték a TV2n, hogy már amerikai szakértők is megállapították, hogy az ukránok lőtték le a gépet.

Na persze, bevettétek mi?:D

Még szép, hogy azt állapították meg, hogy a szakadárok voltak.

Tudom, max 1,02es odds lenne ilyenekre, de ezekre rá merném rakni a házam(persze arra, hogy az ukránok voltak simán lenne egy 15* odds).

Vagy simán el tudnám képzelni múltheti mixnek, hogy vajon fog e olyan esemény történni, aminek eredménye, hogy az oroszok már megint hülyét csinálnak magukból(vagy próbálják őket lejáratni szintén 20* oddsért)?

Lesz e benne repülő 13* oddsért.

Ha kombiba rakod Amerikával akkor csak 2*, mert ugye nagy spílerek a repülőgép zuhanás témában:)


2014. júl. 18. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Elvesztenéd a fogadást, mert a szakadárok bevallották, hogy ők lőtték le a gépet.

Egyébként is, hogy került volna a légtérbe amerikai rakéta?

2014. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Arra nem tettem volna.

De arra igen, hogy amerikai szakértők megállapítják, hogy a szakadárok voltak.

Az életemet:D

Most őszintén:

Te el tudsz olyan hírt képzelni a TVben, hogy az amerikaiak megállapították, hogy nincs gond Putyinékkal?:D

Ha holnap kigyulladna a cigigyáruk az is rájuk lenne fogva:D

Sőt az eset után már 10 perccel HD felvétel lenne arról, ahogy pocsolják az ukrán benzint.

Sőt maga Putyin:D

2014. júl. 18. 18:11
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék:D

Hol a párja, miszerint "5 ok, hogy miért az ukránok szedték le a gépet?"

:D

Az első kapásból az, hogy lehet menni okoskodni az oroszoknak.

Annyi ilyet láttunk már:P

2014. júl. 18. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az eseményektől függetlenül, ugye nem gondolod azt, hogy az oroszbarát szeparatisták, Oroszország, illetve Putin a szentháromság és az ártatlanok védőszentje(i)?


Csakhogy, ezt letisztázzuk, utána beszélgetek erről szívesen, de olyan sohasincs, hogy az egyik fél a patásördög, a másik meg az ártatlan bárány.

2014. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül a szakadárok voltak.
2014. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már miért gondolnám?

Én csak ezt furcsálom, h pont most történik egy ilyen.

Kicsit WTC feelingje van, ez a tett úgy kellett már a nyugatnak, mint egy falat kenyér:)

Van egy olyan érzésem, h maguk sütötték ezt a kenyeret:D

2014. júl. 18. 18:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként hol van, h felvállalták a szakadárok?
2014. júl. 18. 18:33
 8/10 A kérdező kommentje:

Olyat találtam, h hatalmas szalagcím:

"Kiderült: a szakadárok voltak!"

Aztán alatta írják, h valószínű ők voltak, de lehet, h nem:D

Na most ez is mi?

Annyira látszik, h mire megy ki a játék, h jaj:D

2014. júl. 18. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es válaszadó volnék:


Kedves kérdező! Szimplán azért gondoltam, hogy úgy gondolod, mert túl sok hülye van odakint akik szerint a nyugat egy cigányputri, Oroszország meg maga a Kánaán. (Az igazság meg nyilvánvalóan nem ilyen szélsőséges)

Előítéletes vagyok, bocsánat :-)


De mivel maradhatunk értelmes keretek közt:

- Valóban valószínűtlen, hogy az USA azt állapítsa meg, hogy az USA/EU "oldalán" (nem egészen, de mégis...) harcolók lőnek le civil gépet.

- Én mindkét oldalról el tudom képzelni, hogy megtették. Ugyanolyan jó indok arra, hogy a "nyugatot" hívják segítségül, mint amennyire jó indok, hogy másik oldal a "keletet" behívja. ("Jujuj, a gonosz másik oldal már civileket is lő! Nyugat/kelet segíts!")

2014. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=GBggdw0uDMk


Milinte helyett Obama,Putyin lenne.

Putyin te szemét,elvitted a mixemet?Obama volt a legjobb a többi egy nagy sz*r,az Orbán még elment.

2014. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!