Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisoknak erre mi a válasza?

Liberálisoknak erre mi a válasza?

Figyelt kérdés
Hogyha addig engednek valamit amíg az másokat nem zavar akkor mi a hejzet a hanukával és a karácsonnyal? a többség dönt ezért izraelben nincs karácsonyfa itthon viszont volt hanuka ünneplés. Ráadásul a szakállas nõ sem tetszett a többségnek mégis sztárolták.

2014. júl. 5. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

1. Nem Izraelben vagyunk. Mindenki a saját háza táján söprögessen. Ki a francot érdekel, hogy van-e karácsonyfa egy távoli sivatagi porfészekben?


2. Az, hogy a szakállas nőt egyesek sztárolták, még nem jelenti azt, hogy minden liberális egyetért vele, nem kéne általánosítani! Kérj elnézést!

2014. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

# 2:

Engem zavar, hogy menórával van tele Budapest karácsonykor és nem én vagyok az egyedüli (egyébként nem, mert pont leszarom, hogy ki mit ünnepel). Akkor ezek szerint ha kezdeményezem, hogy szüntessék ezt be, akkor az jogszerű?


Miért kérjen elnézést. Még egy liberálist sem láttam, aki nemtetszését fejezte volna ki. Sőt, megkockáztatom, hogy ha valaki ellenezte, az egyből fasisztának lett minősítve.

2014. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

1, Lehetne karácsonyfa ott is, kár, hogy nincs. De ezt nekik kell elrendezni, nem nekünk innen dirigálni.

Engem itthon pedig zavar túlzottan, hogy hol mit tesznek ki.

Van karácsonyfa, van menóra, mindenki örülhet annak ami neki tetszik.


2, Énekelni jól énekelt. A kinézete furcsa volt, tetszeni nem tetszett nekem sem, de én túl tudom ezen magamat tenni, úgy tűnik sok emberrel ellentétben.

2014. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Izrael nem éppen egy liberális ország, csak hogy tudd.
2014. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Csak hogy ragadjon rád valami a koszon kívül is:

[link]


A hosszú hajú női ruhában pózoló férfinak meg a hozzád hasonló lángelmék csináltak globálisan hírverést. De ha még mindig zavar az eredmény reklamálj a szervezőknél hogy módosítsanak a közönségalapú szavazások szabályain.

2014. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

A liberalizmus nem meríthető ki annyiban, hogy "addig engednek valamit amíg az másokat nem zavar". A liberalizmus alapvetően az emberek teljes egyenlőségéről szól és arról, hogy mindenkit azonos jogok illetnek meg.

Ez magában foglalja, hogy nem lehet bármit megtenni, csak azt, amit mindenki más is megtehet.


Ha egy egyszerű, 30 éves férfi kiállhat énekelni, akkor egy női ruhába öltözött férfi is kiállhat énekelni.

Ha egy nő és egy férfi összeházasodhat és valamelyikük meddősége esetén örökbe fogadhat, akkor ez két férfira és két nőre is igaz kell(ene), hogy legyen. És így tovább.


A liberalizmus nem azt jelenti, hogy mindent szabad, hanem, hogy mindenkinek ugyanannyit szabad - azt az egyén dönti el, hogy ebből a szabadságból mennyit használ el.


Ugyanúgy a tiltásokkal is. Ha a borotvált fejű, horogkereszttel tetovált férfinak tilos mondani, hogy "mocskos b*zi", akkor a női ruhás férfinak is tilos mondania (hiába az ő maga is).

2014. júl. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésedet.


Otthon mindenki azt ünnepel, amit akar.

Akit zavar a szakállas nő, az annak a magánügye, mert az Eurovíziót nézni nem kötelező, viszont a szakállas nőnek jár az önkifejezési szabadság.

2014. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!