Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan engedhették, hogy több...

Hogyan engedhették, hogy több különböző környezetvédelmi egyetemi szak is indulhasson?

Figyelt kérdés

Vagy lehet szó bármely más hasonló felsőoktatási okosságról is.


Tudom, sok más politikai gond van, ami nagyobb, de egyetemistaként ez érint ezért ez bosszant és ezt nem bírom felfogni se.


2014. máj. 27. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Bocss de nem értem hogy mi ebben a baj? Túl sokba kerül a párhuzamos képzés az a gondod? Ilyenre jársz?
2014. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Melyiket töröljük el a jövőben?
2014. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha a környezetvédelmet feleslegesnek gondolod, akkor lehet, hogy benned van a hiba...
2014. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, párhuzamosan kettő, sőt, mindjárt három olyan szakot nyomok, amelyeken ugyanazt tanítják, csak KICSIT más megvilágításban... :D



Megmutatnátok, hova kell évente többszáz új ilyen "szakember"?

2014. máj. 27. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, nem tudom, jó helyen vagy-e. Kétségtelen, hogy a mai divat nem tud mást elképzelni, mint a tiltást és engedést. Valakiknek a kénye kedve szerint. De van az a tudásszint, amely ennél képes jobb módszert is elképzelni. Mit jobbat, sokkal hatékonyabbat, eredményesebbet.
2014. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a rendszerváltás óta a felsőoktatás nagyon elszabadult. A piaci igényeket -SENKI- nem nézi. Egy igényt igen: a karnak minél több hallgatója legyen, minél több oktatót foglalkoztathassanak és azoknak minél több munkájuk legyen. Ez az egyetlen érdek.



Állítólag nyugaton se különb a helyzet.

Sőt...

2014. máj. 27. 11:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak a környezetvédelmi szakokra igaz. Én pl gazdasági szakon tanultam, azokon is kb ugyanazt tanítják. És túlképzés is van. Igaz fizetősek már.
2014. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!