Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem működik az EP...

Miért nem működik az EP választáshoz szükséges online átjelentkezési kérelem?

Figyelt kérdés

[link]

Itt található,rákattintva a következő oldalra irányít:

[link]

itt viszont nem tölt be semmit,csak ezt a menüpontot "Névjegyzékkel kapcsolatos kérelmek - Országgyűlési képviselők 2014. évi választása" amire rákattintva szintén nincs változás :D



2014. máj. 20. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:

kattints alatta a Belepes Ugyfelkapu nelkul gombra.


H

2014. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jelennek meg a gombok, akkor valoszinu nem tamogatott vagy elavult a bongeszod, nekem pl Chrome-al bejon, de massal is mukodnie kell sztem
2014. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rémuralom ***** válasza:
Firefoxon is jó, az IE szokott a kakukktojás lenni. Bár ez egy kormányzati honlap, ebből még azt is kinézem, hogy a Safarit sem szereti.
2014. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Chrome-ot használok mint a legtöbb ember :D (de Firefoxszal is kipróbáltam)

A beléptető kapu nélküli belépés gomb pedig eddig 2-szer jelent meg,akkor rákattintottam és ugyanazt a semmit mutatta, egyébként az sem jelenik meg.

Ha mindenkinél ilyen jól megy lehet nálam blokkolja vmi program?De mégis mi? O_o

2014. máj. 21. 07:37
 5/8 rémuralom ***** válasza:
Felül a címsáv alatt nem jelenik meg egy sáv, amikor rákattintasz, amely azt írja, hogy a Firefox/Chrome letiltotta az xy bővítményt, kattintson az engedélyezéshez?
2014. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ctrl-Shift-I-vel lehet debuggolni


egyébként szerintem is érdemes megnézni egyéb böngészöben

2014. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet azzal kellett volna kezdenem hogy alapvető informatikai ismereteim azért vannak... :D

Próbáltam személyesen leadni a kérelmet, de azt persze ott kellene ahol eredetileg szavaznék (miközben pont azért akarok átjelentkezni,mert nem tudok ott lenni ugyebár....).

Mindegy azért köszönöm a hozzászólásokat, úgy látszik ez nem általános probléma, hanem egyedül engem nem kedvel a rendszer,megpróbálom mások gépéről. :)

2014. máj. 22. 11:20
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké,megfejtésre került, hiába választja ki az ember a honlapon hogy az EP választás érdekli és kattint rá ott az online kérelmekre, erre a rossz címre lesz átirányítva...


A helyes cím:

[link]

2014. máj. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!