Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár ha fogom magam és elmegyek a munkahelyről?

Figyelt kérdés

3 napja dolgozok de az egyik munkatársam folyamatosan stresszel, próbál mindenki előtt szégyenbe tenni, a főnöknek is azt mondta hogy nem vagyok ide való pedig jól végzem a munkám egyszerűen csak nem bír.

Azon gondolkodom hogy most fogom magam és haza megyek mert már a sírás szélén állok.


2014. máj. 16. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe. Ha ilyen könnyen ott tudod hagyni a munkahelyed, akkor annyira nem vagy rászorulva, ezért nyugodtan megmondhattad volna a magadét annak a nőnek. Ha felmondanak, a végeredmény ugyanaz. Sajnos az újonnan jött hátrányban van a régivel szemben. A főnökök a réginek szoktak hinni, mert azt már ismerik, régi beosztott, bennfentes, aki tudja, mit hogy.. Ha maradsz, idővel te is láttad volna a helyzetet, lehet, hogy változott volna a dolog. Az ilyesmihez viszont idegrendszer kell és gyomor, de aki dolgozni jár a munkahelyére, azt kikészítik az ilyen ostoba nők. Nekem jó szemem van az ilyesmihez, ha főnök lennék, megtisztítanám a cégemet a mobbingtól. A munkahely nem a szimpátia, unszimpátia kiélésének helye, hanem a munkáé. Nehogy már azért legyen kevesebb a nyereségem, mert a munkavállalóim nem a munkára koncentrálnak munkaidejükben, hanem hogy hogyan tudnak legközelebb borsot törni a másik orra alá..
2014. jún. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!