Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár ha fogom magam és elmegyek a munkahelyről?

Figyelt kérdés

3 napja dolgozok de az egyik munkatársam folyamatosan stresszel, próbál mindenki előtt szégyenbe tenni, a főnöknek is azt mondta hogy nem vagyok ide való pedig jól végzem a munkám egyszerűen csak nem bír.

Azon gondolkodom hogy most fogom magam és haza megyek mert már a sírás szélén állok.


2014. máj. 16. 16:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az lenne a dolga hogy betanitja a munkát de ehelyett csak kiabál rám és mindenkinek pletykálja hogy szánalom vagyok.. Nem bírom tovább
2014. máj. 16. 16:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Max a munkaviszonyod szűnik meg, de lehet hogy még az sem, mert ha elmondod a főnöknek miért mentél haza melléd áll és a másik dolgozót rúgja ki. Mivel te új vagy ennek ugyan kicsi az esélye, de ha már egyébként is van a rovásán akkor simán megeshet.
2014. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ennek megválaszolásához jobban kellene ismerni a körülményeket, de elvileg a legsúlyosabb dolog ami érhet, hogy kirúgnak. És egyenlőre még az sem biztos.
2014. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Őszödi Ferenc ***** válasza:
15%
A picsogásodat olvasva a munkáltatódnak is jobb lesz, ha te most szépen hazamész, és hétfőn visszajössz a papírjaidért.
2014. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb ha beszélsz a főnököddel hogy mivan. Hidd el tenni fog valamit. Meg ugye a te érdeked is ez a munkahely, meg a főnököd nyilván azért vett fel mert szüksége van emberre. Igaz találna ő hamar, de kitudja.


Én is voltam ilyen helyzetbe, csak én a kollégának elmagyaráztam hogy én nem csicskának mentem oda, meg ne hordjon el mindenfélének mert vagy leszámolok és utána pofozom meg vagy megpofozom annak ellenére hogy kirúgnak onnan.


Keménynek kell lenni az ilyen helyeken.

2014. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
A munkahelyedről a gyakorikerdesekre írogatsz? És még csak három napja vagy ott? Hm...
2014. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szántóvető ***** válasza:
33%
5-ös jól írja,valami könnyebb testi fenyítést javaslok.jobb az elején elintézni az ilyesmit.
2014. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

gondolom, mindketten nők vagytok.

típd meg a haját, hogy észhez térjen egy kicsit!

2014. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hazajöttem, közben felhívtam a munkáltatót hogy beszámoljak arról hogy felmondok kedves kollégám miatt, egyenlőre nem tudtam elérni. Mellesleg én soha nem voltam ilyen "picsogós" de ez a nő olyan mintha a lelkiterror osztás lenne a fő foglalkozása. Életem legrosszabb három napja volt, örülök ha nemláthatom többet a helyet.
2014. máj. 16. 23:18
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Jó neked, hogy ilyen könnyedén tudsz munkahelyet váltani. Én három évig nem tudtam egyáltalán elhelyezkedni.
2014. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!