Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani?

Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Vannak esetek, amikben az emberek komplett ( általában tönkrement, memória üzemelő ) gyárakat vesznek jelképes összegért.

Na erre gondoltam én is. Hogyan lehet olyan ismeretségekhez jutni, hogy ezt megtehessem?

Félreértés ne essék, én nem tönkretenni, hanem megmenteni akarnék egy ilyen tönkrement gyárat, mert míg nekem lesz belőle pénzem, másoknak lesz belőle munkája ( szóval nem jelképes összegért megvenni, majd drágán eladni akarom, hanem újraindítani ).


2014. máj. 2. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát megnézed mi nem megy nagyon. Pl tiszacipő nem tom hogy áll mostanság beszélsz a tulaj(okk)jal és megkérded eladná e neked. Nem bonyolult.
2014. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából picivel komolyabb gyárra gondoltam, pl.: Diósgyőr, Ózd.

De fontos lenne a jelképes összeg ( tehát nézzük reálisan: nem 100 milliót akarok érte adni, hanem 1-et, a többit meg hitelből és készpénzből felépíteni. Végülis Mo-n ezért jó céget létrehozni, mert mindent áll a magyar állam ).

Azért köszönöm.

2014. máj. 2. 13:00
 3/8 Vona Gábor ***** válasza:
Diósgyőr és Ózd tudtommal nem egy-egy gyár, hanem egy-egy település.
2014. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Félreértés ne essék, én nem tönkretenni, hanem megmenteni akarnék egy ilyen tönkrement gyárat, mert míg nekem lesz belőle pénzem, másoknak lesz belőle munkája"


Egy masszívan veszteséges vállalkozást miként tudsz megmenteni, ha ötleted sincs miként tudnál a cég tulajdonosaihoz eljutni?


Egyebekben így ötletként pl. az EVM Zrt.-t tudom mondani. Az E-Cégjegyzékben kikeresed a cég képviseletére jogosult személyt, az majd elirányít a tulajdonosokhoz.


[link]

2014. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk róla, ha nem lenne ismert előtted a helyzet.


[link]

2014. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rémuralom ***** válasza:

"Végülis Mo-n ezért jó céget létrehozni, mert mindent áll a magyar állam"


Te, mi biztosan ugyanazon a Magyarországon élünk?

2014. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kivégzed a cég tulajdonosát, utána pedig ajánlatot teszel az örökösöknek, hogy te tovább üzemelteted, nekik pedig százalékot fizetsz.
2014. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, tévedsz, nem áll mindent a magyar állam. Amire te gondolsz, az a csontig benyalás esete. Ha nincs tőke, szakértelem, hozzáértés, végül valóban csak ez marad. És ha elég csiklandósan nyalsz, tejelnek. Persze ezzel nincs vége, a későbbiekben is számítanak rád. Ha pedig már nem vagy elég kreatív, félrehajítanak.

Aki meg ért hozzá, lehetőleg elkerülni próbálja az államot (még inkább, hogy az állam kerülje el őt), különben neki sem jön össze.

2014. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!