Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Budaházy jelenleg a Váci...

Budaházy jelenleg a Váci fegyházba van? Ö az egyetlen politikai elítélt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 19:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

" Budaházy azt megtette amit más nem mert és ez nagy dolog !"


Én jobbikos vagyok, meg minden, de mond már meg, hogy mit tett meg, amit senki sem mert?

2009. dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%
Mért lenne Budaházy jó helyen a börtönben, amikor semmit nem csinált, semmivel nem tudják vádolni, nincs ellene semmi bizonyíték? Szerintetek tényleg ez lenne a demokrácia?
2009. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"mond már meg, hogy mit tett meg, amit senki sem mert?"


Hát pl. közérdekű üzem működésének megzavarását :)

2009. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%

Igen, itt van a Vácon. És egy 150 fős Jobbikos rendezvény miatt a múltkor elvitték innen állítólag Szombathelyre 1 napra, plusz idehívtak kb 700 rendőrt.

Ezek annyira fosnak, hogy lesz valami... Aztán persze nincs, de a felhajtás kell merthát a Jobbik...

Sajnos a mi pénzünkön kampányolnak.

Budaházyt amúgy nem szeretem. Igazi magyar parasztgyerek, de valahogy nagyobb a füstje mint a lángja - így vagyok vele. Ettől még nevetséges indokokkal csukták le. Magyarok Nyilai... Pffff. Szerintem még mindig csak Drazsé meg ágyas Szilvássy fejében létező fantomszervezet.

2009. dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Budaházy egy f@szkalap. Mindenki az, aki egy demokratikus országban mást az elveiért támad/fenyeget/kritizál.

Kérem a minuszomat :)

2010. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!