Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik pártok...

Szerintetek létezik pártok felett álló háttérhatalom (bankkartelek vagy egyéb tömörülés)?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 13:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha a tények nem érdekelnek akkor egészségedre. Érzel valamit? Jó, hogy nem azt mondtad, hogy a belső hangok súgták. Én a kérdésnél azért vagyok, mert régebben én is nézegettem ezeket és a világhelyzetét is olvastam és ezen felül kimondottan érdekesek egyes összeesküvés elméletek. Főleg amelyek régebbre nyúlnak vissza, pl. iparosodás vagy az előttre (felvilágosodás, középkor).
2014. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nem belső hangok hanem intúció. legfontosabb lenne hogy mindekiben felébredjen. Amikor az elme félreáll, az intuíció megjelenik. Amúgy nézz bele egy két geroge carling videoba, vicces is, és hasonló dolgokról beszél.
2014. ápr. 10. 17:28
 23/24 anonim ***** válasza:
A Ráknépség uralkodik, természetesen.
2014. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Shai-Hulud ***** válasza:

"Amikor az elme félreáll, az intuíció megjelenik."

...és csal. :-)

Amikor az elme félreáll, akkor BAJ VAN.

2014. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!