Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért a Fidesz-KDNP-re szavaztál?

Miért a Fidesz-KDNP-re szavaztál?

Figyelt kérdés

a/ mert jónak tartom a munkájukat.

b/ mert az MSZP és társai ellen szavaztam.

c/ egyéb, mégpedig...


Írjátok!



2014. ápr. 7. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
GYŐZTÜNK!
2014. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
jobbikra szavaztam mint magyar, elnézést kívánok :D
2014. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
a/ és b/ együtt!
2014. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

"GYŐZTÜNK!"


Pedig ha hiszed ha nem ekkorát még soha életedben nem vesztettél. :)

2014. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
A legnagyobb győzelem Sztálingrád óta!
2014. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
73%

b és c.

Leginkább kizárásos alapon. Hála Istennek nincsenek anyagi problémáink. Van saját lakásunk, két autónk, a gyerek egyetemét fizetjük, nincs hitelünk, nem éhezünk, marad kikapcsolódásra, szórakozásra is pénz. Oké, nem dúskálunk a pénzben, nem tudunk minden évben külföldön nyaralni, a gyerek jogsiját is csak részletben tudjuk majd a nyáron fizetni, de nincs okunk panaszra, nem volt semmi problémánk a Fidesz 4 évi munkájával. A Kormányváltókra elvből nem szavazunk, Gyurcsány, Bajnai, Mesterházy mocskos lopós bandája már eljátszotta a bizalmunkat. A Jobbik EU-s dolgai nem tetszenek, az LMP pedig harmatgyenge párt, felesleges lett volna rájuk szavazni (nyilván annak. akinek problémája van a Fidesszel megérte a 2/3 miatt, de nekünk nem). Szóval így maradt a Fidesz. Mondhatnám, hogy a Kormányváltók ellen is szavaztunk, de arra is kíváncsiak vagyunk, mit hoznak ki a következő 4 évből. Ha már szinten maradunk, nekünk az is jó, de én javulásra számítok.

2014. ápr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

6-os, oké, ez a 4 év jó volt nektek, de ha nem változott semmi, akkor az azelőtti 8 év sem viselt meg titeket. másik szempont, hogy elvből nem szavaztok a gyurcsányékra, mert lopnak. ha ez alapján nézzük, akkor orbánék is elloptak már jópár milliárdot az elmúlt 4 évben. szóval hogy van ez?


különben te vagy az ideális középréteg, mi is ebbe a rétegbe tartozunk, de én egyáltalán nem ítélem el a baloldalt sem, én kiállok magam munkája mellett, és nem befolyásolta negatívan összességében az elmúlt 12 év.

2014. ápr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

a/

b/


a\-hoz hozzátenném, hogy elsősorban a Budapesten megvalósult fejlesztések miatt tartom jónak a munkájukat.

Ez az ami kézzelfogható és saját szememmel látom. A belváros egyre jobb, végre nem plázák épülnek hogy a külföldi tulajdonosok zsebébe vándoroljon a magyar ember pénze, hanem épülnek, javulnak a közterek is, egyre élhetőbb a város, szerintem felveszi a versenyt, sőt lehagy mostmár sok nyugati fővárost.


Sajnos a többi dologba nem látok bele, persze idehoztak egy halom gyárat, csökkentik a rezsit, stb, de hogy ez jó vagy nem, az túl komplikált. Mindennek van jó meg rossz oldala... Az tény h látszólag több a munkalehetőség ma Magyarországon, legalábbis, az álláshirdetések alapján.

A vidéki gyárak stb hirdetéseit nyomatják folyton.

Ez a látszólag sok hirdetés mondjuk nekem fura ambivalencia a sok károgóval, aki állítólag nem talál munkát és ezért vándorol ki külföldre.

Aki nem talált munkát, mert bölcsész, azt sajnálom, de talán, nem kéne mindig a sült galambot várni, hanem alkalmazkodni a kialakult helyzetekhez. Ezt hívják intelligenciának, és ez tartja életben az emberi fajt már sok év óta...

2014. ápr. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
b
2014. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pesten nagyrészt úniós pályázatokból épültek,és hogy ekkora az államadósság jók a stadionok,meg a “rezsicsökkentés“.u
2014. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!