Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Politikusokból lesznek bűnözők...

Politikusokból lesznek bűnözők, vagy bűnözőkből politikusok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
és Horthy mint tisztességtelen? hát nem tudom ember te hol élsz/éltél.
2014. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 wapo ***** válasza:

Horn, Gyurcsány, Horthy, Kádár, Szállasi Stb??

Akinek kedvez a rendszer-azaz jobban élnek, közelebb vannak a tűzhöz stb azoknak ezek az emberek is tisztességesek és jók. Akiknek rosszabb lett, vagy uram bocsá elitálték-elhurcolták-kivégezték őket azoknak vagy a hozzátartozóiknak ezek is tisztességtelen, becstelen emberek.

2014. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 KoleszI válasza:
15 éves lány vagyok így nem nagyon értek a politikához, de véleményem szerint, ha az egyébként tisztességes ember elhatározza, hogy javítani akar az ország helyzetén és politikus lesz onnantól kezdve nincs visszaút. Egy olyan pozíció eléréséhez ahonnan ezt valóban megteheti akkor is mocskos eszközöket kell használnia ha eredetileg nem akarja. Valaki aki tisztességes és nyílt rövid időn belül kiesik. Ha pedig mindent megtesz a célja érdekében és valoban eljut a kívánt pozicióba már semmiben nem külömbözik az elődeitől. Függetlenül attól hogy felőlem az ÖSSZES politikus főbelőheti magát, és a legkevésbé sem sajnálom őket nem szívesen lennék a helyükben. Bár mint említettem ez csak az én véleményem.
2014. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!