Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen fontos dolgok történtek...

Milyen fontos dolgok történtek MO-n történelmileg az elmúlt 30 évben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Meghalt Kádár 1989-július 6.

Megtörtént az állítólagos "rendszerváltás" 1989-ben.

1990. első szabad parlamenti választások.

1995. bokros csomag.

2000. Magyarország 1000 éves.

2006. Gyurcsány Ferenc balatonőszödi beszéde.

Szeptember 18. Az MTV székház ostroma.

Okt. 23. sok tüntetővel "szakszerűtlenül" bánnak a rendőrök. Gumi lövedékek, viperák.

2009. 56%-ot ér el a fidesz (rekord)az európai par. választásokon.



Ennyit tudtam.

2009. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kihagytad az Uniós, és a Nato csatlakozást. Most azon lehet vitatkozni, hogy ezek jók voltak-e vagy sem, de mindenképpen nagyobb horderejű események voltak, minthogy párszáz agyment futballhuligán szétverte fél Budapestet azért mert 18 alatt jutott el az agyukig, hogy a politikusok hazudnak.
2009. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ne vesszetek össze ezen, nem ezt akartam:)
2009. dec. 9. 19:52
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket:)
2009. dec. 9. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb szerintem: az intézményesített önkéntes rabszolgaság bevezetése "rendszerváltás" néven. (Mert 50 év kellett hogy felfogják, hogy az önkéntesség támogatottságot és nem utolsó sorban jóval több pénzt hoz.)


És ennek vonzatai: majdnem a teljes magyar vagyon kijátszása, az emberek agymosása, az egyének öntudat nélküli tömeggé alakítása. Akinek nem tetszik, az terrorista és fasiszta, ennek mély sulykolása az önkéntes többségben.


A többi apróság.

2009. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!