Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az RTL miért mindig csak...

Az RTL miért mindig csak nehéz sorsú MAGYAR családokat mutat be?

Figyelt kérdés

Hetente bemutatnak egy családot,hogy milyen rosszul élnek, és akkor másnap jön a hír,hogy mennyi adományt kaptak.

Ez teljesen jó.

Viszont furcsállom,hogy eddig jó ha egy cigány család volt, de az is inkább félig volt csak cigány.

Félreértés ne essék, csupán rendkívül érdekesnek találom,hogy ők, akik mindig csak a zsidók és a cigányok lelkét istápolják, szinte kivétel nélkül csak magyar családoknak segítenek ezzel.

Nincs vele bajom és helyeslem is, nem is akarok nagyon rossz indulatú lenni, de bűzlik nekem a dolog.Mit akarnak?


Bár gondolom ha az alkoholista apát meg a 15x-ösen büntetett testvéreket mutatnák be akkor nem igen jönne segítség, tehát fontos a viszonylag rendezett háttér, és ezen kritériumoknak csak magyar családok felelnek meg?


2013. dec. 25. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

Az egyik az, hogy nem akarnak/mernek cigányok közé menni.

A másik az, hogy nem akarnak rasszizmust gerjeszteni. Ha bemutatnának egy cigány családot, akkor kiderülne, hogy nem ugyanolyanok mint egy szegény, magyar család, hanem agresszívebbek és elvadultabbak.

2013. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem.

Néha azért 1-2 cigány vagy félcigány családot is bemutatnak, de azok normálisnak tűntek.


Szerintem ennek oka egyrészt a politikai korrektség, nem akarják erősíteni a sztereotípiát, hogy a szegény, lecsúszott emberek általában cigányok, a másik oka anyagi lehet, elképzelhető, hogy ha nem cigány családokat mutatnak akkor több adomány, felajánlás érkezik, szívesebben segítenek az emberek.

2013. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Mit akarnak?

Te mit akarsz egy ilyen felesleges kérdéssel, nem értem mért bánt az téged ha pár csaladán segitenek...

2013. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez is közrejátszik de őszintén egyszer már ők is megjárták (igaz nem idehaza hanem romániába asszem)

http://www.youtube.com/watch?v=a821IrzqXFs


de most borsodba végül is valami cigány telepen ez is megtörténhet. Meg alap követelmény, hogy pár mondatot el tudj értelmesen mondani meg kicsit hatásvadász is legyen. Elég rosszul nézne ki, ha a családfő szájából cigi lógna ki, közbe a pulya elkezdene a szoba közepére sz@rni a félig leomlott házba közbe az asszony meg mondaná hogy : a vááárjú rágjá ki a szivedet töö, te gechhii, te. És ráugrana a férjre mert nem a gyerek miatt kapta fel a vizet (aki a szoba közepére sz@rik) hanem a férjen mert elszívta a cigit...

2013. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan családoknak próbálnak segítséget szerezni, akik az adomány segítségével talpra tudnak állni, nem pedig egy hét alatt elisszák, aztán ugyanott vannak, ahol voltak.
2013. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Egyébként a 90-es években mikor futotta Matisz nagypapa lánya berobbant akkor az RTL-sek úgy mentek le, h forgatnak egy drámát, mert kajak azt hitték, h majd lent a szegény roma család várja őket és majd milyen megható lesz.

Aztán borult a dolog mikor látták, h csupa, részeg, ordibáló, idióta, beszélni nem tudó cigány van mindenhol.

Tudták, h nem fog menni, így próbálták poénosra venni.

2013. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!