Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem hagy már békén a...

Miért nem hagy már békén a Hitgyülekezet?

Figyelt kérdés

Csak ezen a héten már másodszorra kopogtatnak be hozzám a Bibliájukkal és a szórólapjaikkal. Világosan megmondtam, hogy nem vagyok keresztény és nem is szándékozok az lenni.

Más vallású sem. Nem hiszek az ilyen dolgokban, mert semmi okom rá. Miért nem lehet ezt tiszteletben tartani? Hogy értessem már végre meg velük?

Szerencsere, hogy a többi vallás képviselője nem ilyen erőszakos, mert sosem lenne nyugtom...


2013. dec. 4. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaj, én sem szeretem az ilyen térítős hülyeségeket, hozzánk Jehovások szoktak jönni.
2013. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem mondtad inkább, hogy római-katolikus vagy, vagy református, akkor biztosan békén hagytak volna.
2013. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
48-as, ezt se vedd tutira. Hozzám is kopogtattak, mondtam világosan, köszönöm, nekem már van vallásom, katolikus vagyok, és nem is szándékozok Hitgyülis/jehovás meg mittomén mi lenni. Szerez be kölcsönbe 1-2 morcos képű nagy darab kutyát, ők nyissanak ajtót, legközelebb nem jönnek.
2013. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Mondd nekik azt, hogy Jobbikos vagy.

Akkor tuti nem zaklatnak többet, mert nem bírják a Jobbikot.

2013. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg, hogy tudnak-e egy kis pénzt adni. Többet nem fognak jönni.
2013. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anti paladin ***** válasza:
59%

Egyik ismerős bazi konyhakéssel a kezében nyitott nekik ajtót (épp sütött-főzött), majd a mondandójuk végén közölte velük, hogy nem érdekli és a jövőben sem lesz érdekelt. Végezetül megjelent a bazi kutyája is. Utána békén hagyták.

Ez alapján már talán ki tudsz sütni valamit a helyetednek megfelelően.

2013. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te még nem találkoztál Jehovákkal, hajajj... :DD

Én egyszer kimentem hozzájuk és meghallgattam őket pusztán udvariasságból, mert hát miért ne, ennyit megtehetek nekik, aztán jártak a nyakamra fél éven keresztül. Vagy 8 alkalommal voltak itt, de egyszer nem mentem többet ki hozzájuk. Hála az égnek, azóta nem voltak...


Ha panelban laksz vagy társas házban, akkor szerelj az ajtódra kukucskálót, ha kertesben, akkor meg less ki az ablakon, mielőtt kimennél.

2013. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy fószer az szdsz-es kopoktatócédula-gyűjtő fiatalokat úgy rázta le, hogy "drága gyermekeim, én fasiszta vagyok", azóta se kért tőle baloldali párt kopogtatót.


Mondd a hitgyülinek, hogy anticionista vagy és békén hagynak.

2013. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
en csak rakerdeztem, oh a szektatol jottek...
2013. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt kell mondani nekik, hogy sátánista vagy.
2013. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!