Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Venni szeretnék apámnak...

Venni szeretnék apámnak karácsonyra valami Fidesz-es pólót/kulcstartót/zászlót. Létezik valami ajándékbolt?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem, tuti örülne neki :)

Én is Fideszes vagyok, a legtöbb lépésükkel és az ideológiájukkal egyetértek.


Leginkább a zászló érdekelne. Linkeljetek valami boltot legalább, ahol saját mintára szabott zászlókat lehet rendelni! :P



2013. nov. 28. 22:16
 1/8 anonim válasza:
Te jó isten!
2013. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Végül egy ilyet találtam :D de várom az ötleteket

2013. nov. 28. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Apádat inkább valami pszichiátriai beutalóval lepd meg, arra nagyobb szüksége van.
2013. nov. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vissza a Rákosi időkbe! Éljen a személyi kultusz!
2013. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Annyira bírom, hogy egyes baloldali emberek a Rákosi-korszakhoz hasonlítják a Fidesz-korszakot. Tudjátok, hány ember sínylődött, halt meg abban az időszakban? NEM!
2013. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
túl sok itt a GYk-n az ellenzéki, most az ATV-be is olyan hülyeségeket mondanak az Mszp-s betelefonálók hogy 3 ezer milliárdot lopott el a fidesz meg hogy 3,5 milliárdot keres orbán havonta és ő 36. leggazdagabb ember MO-on xd
2013. nov. 29. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy Orbán 3,5 milliárdot keres inkább Fletóra lenne igaz, de hagyjuk... A bajais meg szoborledöntéses trutyiból nem fognak egyhamar kikászálódni, az biztos!
2013. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utálom a politikát...vegyél neki cukrot
2013. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!