Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A budapesti Berzsenyi gimnáziu...

A budapesti Berzsenyi gimnáziumban tényleg ilyen liberális agymosós dolgok folynak?

Figyelt kérdés

[link]


Én is hallottam hasonlókat erről az iskoláról, de azt hittem, hogy csak pletyka.


Én magam is egy budapesti gimnáziumban tanultam,bár nem ebben, de nálunk is volt tolerancia nap, meg, hogy a cigányok így meg úgy, meg hasonló marhaságok.

Nevetséges volt, az én osztályomból max 5-6 diák kajálta be ezeket a dolgokat.


De mi zsinagógába sosem látogattunk és rendesen megvoltak tartva a nemzeti ünnepek.


A Berzsenyiben, a cikk szerint október 23.-án néznek egy filmet.

Holokauszt megemlékezésre meg 6 hónapot készülnek.

Azért érezni a kontrasztot, nem?



2013. nov. 24. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
természetesen ez nem igaz. a liberális jelleg valós, létező dolog, de ez nem csap át abba, amiről a cikk szól. arról megfeledkezik a kedves magyar diák, hogy a kommunizmus áldozatairól is megemlékezik az iskola. vagy az október 23-i megemlékezésnél elfelejti az eseményekről készült részletes plakátokat, vagy amikor berzsenyis diákok készítettek interjúkat olyan emberekkel, akik részt vettek az '56-os eseményekben. aki mindenben azt keresi, hol lehet egy jót zsidózni, gyűlölködni, az bizonyára a Berzsenyiben és máshol is megtalálja ezt a felettébb csábító lehetőséget. több tárgyi tévedés is van benne, illetve csúsztatás. a fent említetten kívül szó sincs arról, hogy kötelező lenne a Zsinagógát látogatni vagy arról, hogy az osztálykirándulások a Dohány utcában zajlanak. olvasgasd a kommenteket, egyértelműen kiviláglik, ki az, aki normálisan kifejezi a véleményét és ki az, aki mindenhol az összeesküvés-elméleteket keresi illetve igyekszik kifejezni, mit csinálna a zsidósággal és eljut a holokauszt tagadásáig. még azt sem mondanám a cikkről, hogy féligazságokon alapszik, ugyanis nem így van, nincs benne gyakorlatilag igazság. az pedig különösen félelmetes és szánalmas, ahogy a Diák Önkormányzat egyik tagját becsmérli a cikk írója. ilyen szintű személyeskedés megengedhetetlen. továbbá nem értem, hogy miért nem váltott iskolát, ha már ennyire más elveket vall, mint az iskola.
2013. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem...

Csak hogyha te mindenbe szeretsz belelátni valami ilyen marhaságot, akkor meg is fogod találni.

Így működik a paranoia. Ha biztos vagy benne, hogy valaki követ, és este a sötét utcán jön mögötted valaki, akkor összesz@rod magad, mert ez is csak bizonyítja, hogy valaki követ. Míg ha nem lennél paranoiás, akkor nem érdekelne a dolog. Így működik a zsidóellenesség is.

2013. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak ismerősöm jár BD-be,de abból a rengeteg beszélgetésből még soha nem derült ez ki.Ezen kívül jelentkeztem is az iskolába (végül nem oda mentem),és a felvételin,nyílt napon se volt ott semmi.

Mindjárt utánanézek hogy az Apáczairól van-e ilyen ökörség!

2013. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Kösz, hogy figyelmeztettél! Ide sem megyek.
2013. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!