Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire beszűkülten...

Hogy lehet ennyire beszűkülten gondolkozni és miért terjed ez a stílus az online fórumokon?

Figyelt kérdés

Kiírtak egy ásványvizek áráról szóló kérdést és egyből repült rá a "kizsákmányolt zsidó gyarmat vagyunk" válasz.


Ennyire nem tudnak gondolkodni már az emberek? Ha megkérdezném tőlük mennyi az idő arra is ilyen választ kapnék? Mert szerintem igen.


A kérdés itt látható: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__478..



2013. aug. 30. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretem a zsidókat ,de én is túlzásnak vélem azt a felfogást mely szerint mindenért ők a felelősek.
2013. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Engedd már meg ő nagy békességet hozó kérdező, melyik a jobb?


Ha az utcán elkezd a nép gyilkolászni, tombolni, vagy pedig egy online fórumon kiadja a gőzt?


Jól fontold meg. Előbb gondolkodj, utána válaszolj.

2013. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

A válaszoló csak arról fejtette ki a véleményét,hogy túl liberálisak vagyunk és a kisebbségek érvényesülése érdekében hátrányba kerülnek a magyar érdekek a saját országukban, ezt pedig a magyar emberek nem akarhatják, ezért biztosan a zsidók állnak a dolog mögött.Szerintem 50-50, de inkább csak hülyék az emberek és engedik ezt.

Az ilyen válaszolóknak pedig tök minsegy,hogy nem az adott kérdésre válaszolnak, csak a meggyőződésüket akarják terjeszteni.

2013. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Ma van Yom Kippur.


Kedves második, az a probléma, hogy egyáltalán termelődik gőz. Hogy már az ásványvízről is a zsidók jutna eszébe valakinek.

2013. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Inkább ezt a kérdést magadnak tegyed fel kedves kérdező. Van egy zsidózó (ironikus?) megjegyzés meg pár normális válasz, és egyből mindenki lüke.
2013. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem a kérdést, de ha baj van, arról biztos a zsidók tehetnek.
2013. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert a magyar ember ennyi....
2013. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" melyik a jobb? Ha az utcán elkezd a nép gyilkolászni, tombolni, vagy pedig egy online fórumon kiadja a gőzt? "


Az ember mindig a kisebb ellenállás irányába megy, amely szerinti sorrendben:

1. Fórumokon anyázás.

2. Utcán randalírozás.

3. Magukba nézni és növeszteni egy kis értelmet. <= EZT KELLENE CSINÁLNI, nem az első kettőt!

2013. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!