Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meg tudom-e öletni magam ha...

Meg tudom-e öletni magam ha akarom?

Figyelt kérdés
Feltételesen teszem fel a kérdést, nem áll szándékomban megtenni. De ha mondjuk írok egy levelet, hogy ezt akartam tenni és megkérek rá valami ismerőst, aki hajlandó is erre akkor ő fog ezért valami büntetést kapni?
2013. aug. 27. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gyilkosság büntetendő elég sok helyen.
2013. aug. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ConnectCare ***** válasza:
Én igazából nem vagyok benne biztos, hogy ez minek minōsülne. Lehet emberölés, ami büntetendō. De lehet öngyilkosságban közremūködés is, ami szintén büntetendō. De nagyon kicsavart logikával akár eutanázia is lehetne, azonban
2013. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ConnectCare ***** válasza:

Én igazából nem vagyok benne biztos, hogy ez minek minōsülne. Lehet emberölés, ami büntetendō. De lehet öngyilkosságban közremūködés is, ami szintén büntetendō. De nagyon kicsavart logikával akár eutanázia is lehetne, azonban így az is büntetendō.


Szóval nem vagyok benne biztos, hogy minek minōsülne, de būntetendō lenne, az tuti.

2013. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Bérelj fel egy bérgyilkost és kész, vagy üss el pár tetves cigányt(magyarul válogass, a normálisakat ne üsd el), azok meg úgyis kinyírnak
2013. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem öngyilkosságban segítségnyújtás. De az is bűncselekmény.
2013. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bűncselekmény, hazánkban nem pártolt dolog az eutanázia.
2013. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De ha mondjuk írok egy levelet"

"megkérek rá valami ismerőst"

???

Ostobaság!

Sajnos a "jó" tanács adása bűncselekmény lenne...

2013. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!