Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Jobbik hajlandó lenne ilyen...

A Jobbik hajlandó lenne ilyen változásokra?

Figyelt kérdés

Én is Jobbik szimpatizáns vagyok ,de egyben fiatal is.


Főként arra gondolok, hogy a Jobbik elfogult a marijuanával kapcsolatban.

Én személy szerint ,marijuana liberalizációt szeretnék.

Fog ez változni a Jobbiknál?

Tudnának változni?

Esetleg népszavazást írnának ki ezzel kapcsolatban?


A lőfegyver liberalizációs terveiket mindenképpen támogatom.


Azért támogatom ezt a pártot ,mert nem elfogultak a cigánykérdést illetően, mint a magukat "demokratának" nevezők.

A másik, hogy országban , nemzetben gondolkodnak.



2013. aug. 9. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy változna. A kettő együtt meg főleg durva lenne. Így is elég hülye van, nem hiányzik, hogy valami drogos (felőlem hívhatjuk simán csak beszívott baromnak)is elkezdjen lövöldözni, mert ő éppen jól érzi magát.
2013. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szigorúan lenne szabályozva a fogyasztása.
2013. aug. 9. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szigorúan lenne szabályozva a fogyasztása."


És szerinted a magyarokat ez hol érdekelné? Most is kell adót fizetni, szabályozva van, mégis béka feneke alatt van az adófizetési hajlandóság! A magyar mindig a kiskapukat keresi! Ezért nálunk nem működik egy olyan dolog, ami Nyugaton sikeres. Nyugatiak akarunk lenni, de a mentalitásunk az nagyon is keleti. (Mint néhány angliai magyar, aki nem akar 1 font 50 pennyt tenni a kávéautomatába, de jó bele a magyar 50 Ft-os, ezért avval fizet érte.)

2013. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Van egy rosszhírem, kérdező, te alapvetően liberális vagy, csak tartasz a cigóktól. Nem fog a Jobbik megvédeni tőlük, teljesen kár ezért szimpatizálni velük.
2013. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

"Nyugatiak akarunk lenni, de a mentalitásunk az nagyon is keleti."


Nagyon tévedsz ha azt hiszed hogy az adófizetési hajlandóság nyugaton máshogy van. Mindenki azon van hogyan ne fizessen adót. Az egyszerű embertől kezdve a legnagyobb multimillárdos cégekig (google, apple). A keleti mentalitás inkább az hogy nulla szociális érzéke van az embereknek. Kereszte beállnak az X5-tel 2 rokihelyre, mert ki nem sz.rja le!? Ez a keletiesség, hogy nem hagyod a másikat élni.

2013. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

" te alapvetően liberális vagy"


Valamennyire igen , az vagyok, több dologban is.

Igen , az egyik főbb ok amiért rájuk voksolok ez a cigány dolog.


Tisztában vagyok vele, hogy nem mindenhatók, hogy meg tudják megvéd az embereket a cigányoktól.

De, nyitottabbak és több lehetőséget adnának az állampolgárok kezébe a védekezéshez.


A BTK-vala kapcsoaltos terveik , önvédelemmel kapcsolatos terveik sokkal realisztikusabbak , mint a Fideszé.

Az MSZP-SZDSZ által alkototthoz képest meg pláne.

Annál fényévekkel jobb.


A közbiztonsággal kapcsolatos terveik is jobbak , a rendőröknek is több jogot adnának.


A fegyvertörvényeket is liberálisabbá tennék.Persze, nem olyanra, mint az amerikai,de könnyebben jutna a polgár lőfegyverhez.


A magyar párt(ok) akik magukat liberálisnak vallják , szörnyűek.

Én nem tudok azonosulni ezzel a cigányimádó , cigánypárti felfogásukkal.

2013. aug. 9. 12:11
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon tévedsz ha azt hiszed hogy az adófizetési hajlandóság nyugaton máshogy van. Mindenki azon van hogyan ne fizessen adót. Az egyszerű embertől kezdve a legnagyobb multimillárdos cégekig (google, apple)"


Ezt én nem így tapasztaltam. Mikor kijöttem, mondtam az eladónak a boltban hogy nem kérek számlát, mennyivel lesz olcsóbb? Erre azt felelte hogy nincs számla nélkül hiszen az adót be kell fizetni, mert abból van iskola, út, stb. És ezt a nézetet vallja az emberek nagyobb része is. Persze adócsalók itt is vannak, ez nem vitás, de jóval kevesebben mint otthon.

2013. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem. A Jobbik öndefiníciójának alapja, hogy anti-liberális. Egy ilyen jellemzően liberális lépést nem fog felvállalni, és ha nem akarja még inkább meghazudtolni önmagát, nem is teheti.
2013. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem legalizálnak semmi ilyet sőt fokozzák az ellenőrzést és szigorítanak a szabályokon és még kevesebb drog lehetne legális!
2013. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked egy LMP-Jobbik koalíció kell! :D
2013. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!