Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is a magyarok meg...

Szerintetek is a magyarok meg a zsidók igen hasonlítanak egymásra?

Figyelt kérdés

A zsidók meg a magyarok is kissé paranoiásak ,mindig azt hiszik, hogy valaki bántani akarja ,keresztbe akar tenni nekik...stb

Viszont , ennek a mentalitásnak köszönhetően tudtunk fennmaradni a zsidókkal együtt.

Csak így maradhatott fent a kultúránk ,nyelvünk, hogy mindentől védtük.


Továbbá, a zsidók szeretnek antiszemitázni, a magyarok meg az antimagyar, antimagyarizmus ,magyarellenes jelzőket használják a "megfelelő" személyekre.



2013. júl. 17. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Minden nemzetet szoktak bántani, úgyhogy ezzel nem vagyunk egyedül...

Csak más kérdés, hogy amíg ha valaki a zsidók vagy a holokauszt ellen szól, akkor antiszemita és az egész világsajtó azon csámcsog... Viszont ha egy szlovák vagy román büdösmagyarozik, akkor a válasz: "jaj, ne sértsük meg a jó szomszédi kapcsolatainkat, hadd mondják amit akarnak"...

2013. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%

Azért a kettő nem egyforma.

A zsidók a pár millió halottal járó Hollókosztért antiszemitáznak.

Mi magyarok pedig azért antimagyarozunk, mert ezer éven át védtük a keresztény Európát, mindenkit befogadtuk és ezért a tőlünk menedéket kapók "hálából" elvették hazánk legnagyobb részét. Ha összeszámolod a tatárjárás, kun és besenyő betörések és a török hódoltság halottainak számát, sokkal többet fogsz kapni, mint a holokauszt áldozatainak száma. És megnyugtathatlak, a határon túl rekedt magyarok felé áradó helyi nacionalista gyűlölet is simán felér a zsidók kirekesztésével.

Meglehet hasonlítunk egymásra abban, hogy paranoiásak vagyunk. De szerinted, mindezek után kinek jogos a félelme?

2013. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem.Úgy gondolom a magyarok általában nem hiszik hanem tudják hogy kik akarnak keresztbe tenni nekik és ez nem paranoizmus.Az antimagyar jelző meg azokra az emberekre passzól akik tényleg kiérdemelték(-lik),akik a történelem során már "bizonyítottak" megbízhatóságból meg emberségből.Lehet hogy elvakultan hazafiasan hangzik de szerintem a magyar nép csakis azért maradt fenn mert erős és igenis összetartó nép (ezt most is bizonyítottuk az árvíz közben) egy olyan nép mely képes volt békében élni a kissebbségekkel és erős karral lesújtani ellenségeire ha veszély fenyegette hazáját.Kár hogy pont a kissebbség lett az aki végülis elárúlt minket a végén.
2013. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Igen, ebben valóban van hasonlóság de azért van egy óriási különbség: mi a saját hazánkat féljük, de a zsidók önmagukat, mert nekik még hazájuk sincsen.


Másik dolog: az elmúlt 22 életévemben több zsidót láttam a holokauszt miatt elég visszataszító stílusban háborogni, mint magyart Trianon miatt sírni. Általában én olyannal találkoztam, akik csendben emlékeztek meg Trianonról, viszont a zsidók feltűnően és magukat rettenetesen sajnáltatva emlékeznek a holokausztra.

2013. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Semmiben sem hasonlítanak egymásra.
2013. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem semiképpen sem.A cigányokhoz tudnám őket hasonlítani.
2013. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A zsidók szétszóródtak a világban, apró közösségekben éltek, ennek ellenére fennmaradtak.


A magyarság egy (Székelyfölddel kettő) tömbben él, a határon túli szórvány magyarság (tengeren túl, Nyugat-Európában, Erdélyben is) asszimilálódik, eltűnik, tehát ebben nem hasonlít a zsidókra.

Akkor már inkább a lengyelekre, horvátokra hasonlítunk.

2013. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

A zsidók inkább a cigányokra, kínaiakra, nyugati muszlim bevándorlókra hasonlítanak.

A társadalomban elkülönülve, külön városrészekben éltek, szinte csak egymás között házasodtak, ragaszkodtak a hagyományaikhoz, így sikerült fennmaradniuk.

2013. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pláne a magyar zsidók! Na azok hogy hasonlítanak magukra.
2013. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Én nem hasonlitok egy zsidóra se jo??? Miért csak mert vörös göndör hajam köülmrtélt farkam és kilométeres orrom van? Vagy mert kertész imrét olvasok? vagy mert csak az atv t néem mindig?..naneee Kikérem megamnak!!!!

Kohn Mordeháj

2013. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!