Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem szereti az emberek...

Miért nem szereti az emberek nagy része a zsidókat? Miért üldözték őket már ókorban, a középkorban, és az újkorban is? Nem is beszélve a huszadik századról. Nekem személy szerint nincs bajom velük.

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván az emberek a rosszak és gonoszak, amiért ezt teszik szerencsétlen néppel.

</sarcasm>

2013. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Pro Patria ***** válasza:
33%

Miért borogatta már fel Jézus is a Nagytemplom előtt a messziről jött idegeneket átverő, tisztességtelenül nyerészkedő pénzválzók asztalait?

"Meg van írva: Az én házam imádság házának mondatik. Ti pedig azt latroknak barlangjává tettétek."

2013. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Mert látom a dohány utcában ezeket a holló zsidókat és folyamatosan azon gondolkozom hogy vajon MIT DOLGOZNAK??

Meg gusztustalan amit Gázában meg Ciszjordániában művelnek.

Amikor az arab aki év ezredek óta ott él és megtiltja neki a 60éves Izrael hogy a saját földjét művelje. Meg lehetne sorolni de akkor Én lennék az antiszemita fajgyűlölő. Ja meg az hogy nem engednek maguk közé senki mert te goj vagy és aztán meg hadoválnak itt a hátrányos megkülönböztetésről mikor Ők a legnagyobb fajgyűlölők.

2013. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Megvan az oka kérdező.


A zsidó az egy olyan nép amely teljesen sosem illeszkedik be egy országban.

Mindig egy külön klikk marad és ezt ők ki is hangsúlyozzák ,mindig a saját malmukra hajtják a vizet.


Emellett némelyik szereti hangsúlyozni , hogy ők Isten kiválasztott népe ezzel szupremáciát , felsőbbrendűséget hirdetnek ,és alsóbbrendűnek tekintenek minden nem zsidót.


Sokuk a mai napig nem képes megemészteni az inkvizíciót , a holokausztot meg a rómaikat.

Általában velük van a baj ,mert bosszút akarnak állni és kollektív bűnösnek nyilvánítanak több millió embert.

2013. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Mert a zsidók sem szeretik az embereket.
2013. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ez egy jó cikk róluk.

2013. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Mert a zsidók pénzéhesek,kegyetlenek,szemtelenek,rasszisták.Még a gyászukból is üzletet csinálnak.Nem véletlenül utálják őket évezredek óta mindenhol.Nem zörög a haraszt...

Ha nekem nem hinnél: [link]

2013. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Mert irigyek a tehetségükre és a szorgalmukra.


A semmiből is tudnak hatalmas eredményeket felmutatni.

Kiemelkedő közöttük a diplomásak aránya, illetve művészek ,tudosok, feltalálok, Nobel-díjasok stb..

A sivatagban is jól mükődő öntözéses mg.-i ültetvényeket létesítettek a szorgalmuknak köszönhetően.


Irigy emberek mindig is lesznek. Könnyebb utálkozni és lustálkodni, mint eredményeket felmutatni!

2013. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

8. Látom ,te nagyon elfogult vagy:)

Talán te is közülük való vagy?:)


A zsidóknak nincsenek alkotó tehetségei. Nincs Bachjuk, Newtonuk, Leonardo da Vincijük. Azért sikeresek, mert csoportban működnek, gátlástalanok, istenük a pénz és a hatalom. A tehetséges népeket önmagában pozitív tulajdonságaikért nem utálják.

2013. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Alkotó tehetségnek számít Einstein?

Illetve az atom fegyverek ugyan pusztító eszközök, de ez alapján készült el az atomerőművek elméleti háttere. Az Amerikába menekült fizikusok és tudósok nagy része a zsidó üldöztetés elöl menekült el.

Persze mielőtt nekem estek, hogy "libsibérenc" vagyok, én sem értek egyet az izraeli politikával. Csak engem még nem bántott egy zsidó sem, és ha bántana sem az összeset gyűlölném, hanem aki bántott.

2013. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!