Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amerikában van ez a nagyon...

Amerikában van ez a nagyon titkos létesítmény. Az 51-es körzet. Ez mit takar? Itt mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ebbe a témakörbe írom, de nem tudok hol lenne jobb helye a kérdésnek.

Szóval egy csomó dokumentum filmet néztem az 51-es körzetről, és teljesen beleéltem magam. Állítólag lezuhant idegen űrhajókkal is kísérleteztek! Még nem is tudom. Engem nagyon érdekel ez a téma! Ti mit tudtok erről?



2013. jún. 25. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet titkos, ha az egész világ tud róla a National Geographicon keresztül. Mellesleg már nem úgy funkcionál, mint hőskorában.
2013. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott laknak az UFO-k.
2013. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A-51 egy amerikai bázis. Rengeteg új repülőt teszteltek ott, többet között a lopakodó technológiájú bombázókat és felderítő repülőket is. Ha jól tudom mind a mai napig használják, de szerintem ma már csak kirakat és egy teljesen másik bázison folytatnak titkos kísérleteket.

Hogy idegen életformákat ott őriznének? Ezt én nem tudhatom, de sok ilyen feltételezés van. Konkrétum nincs arról, hogy pontosan mit dolgoznak ott. Ezért is titkos!

2013. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat, ha nem lenne titkos, akkor nem csigazna annyira a kedelyeket, nem gondolod?


Biztosra senki nem tudhatja, hogy mi folyik ott, lehetnek alienek, titkos repulok, stb.


Ami viszont teny, hogy csak ugy odamenni nem lehet. Vagyis egy bizonyos kozelsegig igen (amit en inkabb tavolsagnak hivnek). Van egy hatarvonal amit atlepni tilos, es az oroknek, akik jaroroznek a kornyeken engedelyuk van, hogy lojenek/oljenek, ha valaki behatol a teruletre. Ha a kijelolt teruleten kivul maradsz, akkor este esetleg lathatod felszallo targyak fenyeit, de innen meg mindig olyan messze vagy, hogy nem lehet megmondani, hogy amit latsz az vadaszgep vagy cseszealj. Raadasul h.lye meleg van nappal, ejjel meg zima, skorpiok es kigyok es kozben arra is figyelni kell, hogy a jarorok le ne kapjanak.

2013. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

valószínűleg a még nem publikus szuperszonikus vadászgépeket tesztelik amit csak akkor fognak bevetni ha eljön az ideje így az ellenségnek fogalma sem lesz addig hogy mivel áll szemben

de a média kereszttüzének köszönhetően valószínűleg elköltöztették az egész létesítményt is itt már csak régebbi gépeket röptetnek csak azért van lezárva hogy ne kezdjék az új bázist keresni.

2013. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!