Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ennek van valami jelentése,...

Ennek van valami jelentése, vagy csak egy idióta ragasztotta fel?

Figyelt kérdés

Már több autón is láttam fejjel lefelé felragasztott "Nagymagyarország" matricát, ennek van valami jelentése, vagy csak totál idióták akik nem tudják hogyan kell állnia?


Ezen kettő is van:

[link]


2013. jún. 18. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak más irányból nézegetik az atlaszt, mint mi. xĐ


Amúgy én valószínűnek tartom, hogy lehet jelentése, ha más nem akkor lehet ezzel akarják jelképezni, hogy "nincs, s ne is akard, hogy legyen" de az is lehet, hogy nem így van nekem ez ugrott be most egyébként olyan is van aki letépi róla a Horvát-Szlavón Ország nevű részt.

2013. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

2.15-től

2013. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért van mert ők a "Nagymagyarok"!
2013. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:
100%
Kellemetlen, hogy a H betű fejjel lefelé is ugyanúgy néz ki. Talán éppen ez az oka.
2013. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
No és a színek sorrendje? Nekünk már óvodában beleverték a fejünkbe: piros, fehér, zöld. Nem pedig fordítva!
2013. jún. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!