Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Átalakítják a parlamentet?

Átalakítják a parlamentet?

Figyelt kérdés

Most a parlamentben 386(ha jól tudom) képviselő van, 2014-től 199 lesz + az esetleges ügyészség vezetője, stb.

Akkor ahol üléseznek ott a székeket, asztalokat kicserélik?, mi lesz ezekkel a bútorokkal?



2013. jún. 6. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne végy mérget rá, csak tipp: a felsőházi ülésterem azt hiszem kisebb. Átmennek oda.
2013. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig azt hittem egymás tükörképei. Illetve azt a turistáknak szokták megmutatni, már a golyónyom miatt is.

Azt értem, hogy felújítás/átalakítás kell. Mindössze kár lenne azokért a szép míves bútorokért. Vagy, ha kicserélik legalább az is legyen legalább ilyen minőségű.

2013. jún. 6. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Most sem 386 ülés van a parlamentben.
2013. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Most sem 386 ülés van a parlamentben."


ki állította?, mint látod oda van írva, hogy + egyéb helyek, pl ügyészség vezetője.

De látom sikerült a kérdés lényegét megragadni.

Jöhetnek még a válaszok a kérdésre.

2013. jún. 6. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem nyúlnak hozzá, bár ezektől minden kitelik
2013. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ki állította?, mint látod oda van írva, hogy + egyéb helyek, pl ügyészség vezetője.

De látom sikerült a kérdés lényegét megragadni. "


Ha most sem 386 ülés van a parlamentben, és az előző 20 évben nem dobálták ki a "fölösleget", akkor most a még kevesebb helyért miért dobálnák ki, miért változtatnának bármit is?

2013. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kisebb lesz a patkó és nem kell majd beülni a karzat alá. bútorokat biztos nem cserélik le ..
2013. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dr. Szennyai Mária ***** válasza:

Ha átalakítják - remélem nem lesz hátrányára az épületnek sem és a bútoroknak sem. De szerintem felújításról van szó. Az ülésterem nem olyan nagy, ha kissebb létszámú lesz a parlament, akkor csak néhány sort kell kivenni, és tágasabb lesz a terem.

Ha a bútorokat, amelyeket már nem újítanak fel, eladnák, én (is) vevő lennék rá. Akkor is, ha költeni kell rájuk.

2013. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!