Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz szerintetek hogy hungarist...

Gáz szerintetek hogy hungarista vagyok, de imádom a japán harcművészeteket?

Figyelt kérdés

azzal kezdődött hogy kiskoromban elkezdtem karatézni amit most is csinálok,később tizenévesen kendóra is jártam,gyakoroltam a botharcot és a bokken harcot otthon is.több bo-m és bokkenem volt szinte minden nap gyakoroltam ezt is a karatét is.minden japán harcművészetet kipróbáltam de a karate az mindig maradt.sok japán tárgy szamurájkardok(persze nem igaziak),karatés könyvek,képek vannak itthon is.

nem tudom hogy ezzel a nagy japánkodással nem e árulom el a magyarságomat!egy ismerősöm mondta hogy nem tesz jót ez a sok külföldi dolog a magyarságnak!de már ha akarnám se tudnám ezt befejezni...nektek mi a véleményetek erről?


2013. máj. 29. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Balanus_concavus ***** válasza:
Még ha esetleg történelmi szempontból közelíted meg a kérdéskört akkor sem lehet gond, hiszen a II. világháborúban, mint a tengelyhatalom tagjai, lényegében Japán szövetségesei voltunk.
2013. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Nem vágom.

Most az gáz, hogy Hitler náci volt és szövetségre lépett a japánokkal?

2013. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a Main Kampf-ban írja is möster, hogy nagyobb hangsúlyt kell fektetni a katonák erőnléti és közelharci képzésére és nagyon érdekesek a távol-keleti küzdősportok ilyen téren.
2013. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Dehogy. Az ember kíváncsi alaptermészetű lény. Alapvetően mindenkinek széles az érdeklődési köre. Te kettőnél ragadtál le jobban. Ez semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint az, aki csak egyet követ, de annál sem, aki a szélrózsa minden irányába nyitottan tekint.

Hosszú az élet, még te is sok mindent meg fogsz élni, tapasztalni. Az élet örökös változás és fejlődés.


Az nagyon dícséretes, hogy hajlamos vagy az önvizsgálatra. Ezt a képességedet őrizd meg, sokszor jól fog jönni!

2013. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Röviden: az a gáz, hogy hungarista vagy (mert az nem azt jelenti, hogy magyar vagy, hanem hogy arrogánsan kérkedsz, visszaélsz vele), és nem gáz, ha ismersz harcművészeteket és/vagy küzdősportokat.
2013. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem,rokonok vagyunk velük.Csak nem olyan közeli rokonok,mint a lengyelekkel,vagy az oroszokkal.Ők nem szláv nép,csupán elszlávosított szkíta-szarmata népek.
2013. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Neo-Náci vagyok de én is 4 éve járok karatéra. Nem gáz.
2015. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!