Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szélsőjobbosoknak mi baja...

A szélsőjobbosoknak mi baja van Laár Andrással?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
A szélsőjobbosok a társadalom Duli-Fulijai. Magukon kívül mindenkit utálnak. Ha rajtuk múlna, ki is irtanának mindenkit, aki nem szélsőjobbos. Aztán miután nem maradna más, egymást kezdenék el marni :)
2013. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Vadkan01 ***** válasza:
39%
Hát noooormáááális, minek utálni őt, a légynek se tudna ártani.
2013. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Laár Andrásnak mi baja van a szélsőjobbosokkal?
2013. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

"Facebookon kiírt egy posztot amiben írt a származásáról és hogy nem az.."


Az tök mindegy, hogy mit írt ki. Kis országunkban egyre többen vannak, akik ránézésre állapítják meg a másik származását.

2013. ápr. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
"Facebookon kiírt egy posztot amiben írt a származásáról és hogy nem az...
2013. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A szélsőjobbosoknak bajuk van Laár Andrással? Ki az amúgy?
2013. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem utálják. azért mert láttál három embert aki lezsidózta még nem lesz gyűlölt ember. Én jobbikos vagyok (de nem széljobber) és semmi bajom vele.
2013. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm előző.


"A társulat tipikusan zsidó, magyargyalázó és -gyűlölő, gyomorforgató "művészetet" mutat be. Részben a magyar múltat (történelmet) próbálják sárba taposni, részben a magyar szokásokat, hagyományokat gúnyolják."


Bár ezt nem tudom mire alapozzák.


"A Társulat színházi televíziós műsoraiban legismertebb figurája Besenyő István, aki ízig-vérig magyarellenesen sztereotíp, mindenen kötekedő és mindenben értelmet kereső ember."-ez meg szerintem pont azokra jellemző, akik ezt az egészet írták... :D

2013. ápr. 23. 13:38
 20/20 anonim ***** válasza:
régi a kérdés, de hátha még olvasod. Laár-nak volt valami előadása amiben vagy az etruszk-magyar, vagy a sumer-magyar rokonságot "gúnyolta". A szélsőjobbon belül is csak a legidiótábbak, akik komolyan elhiszik h a magyar az etruszkok és/vagy sumerok leszármazottja. Így ők ezt úgy élik meg mintha a magyarok "eredeti" történelmét gúnyolná ki. Számukra mindenki zsidó, meg hazaáruló, aki nem ért velük egyet.
2015. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!